Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti miért nem tartsátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem tartsátok igazgatónak az intim kép cserét?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok ahol nem lehet titeket felismerni. Én küldtem már ilyet lányoknak és kaptam sok pozitív visszajelzést ami nagyon jól esett
2019. jan. 19. 08:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Tartjátok elnézést
2019. jan. 19. 08:29
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem igazgató.
2019. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálsz egy képpel, amin egy pénisz van? Lefekszel, nézed a képet és maszturbálsz? Vagy nyalogatod, szopod a telefont?

Baromság ez az egész. :( ha még valami extraméretű pénisz lenne, amit nem láthatok bármikor, akkor megértem, de egy átlagost minek nézegessek fényképen?

2019. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom az intimkedéssel, de egy vadidegen csávó farkára én egyáltalán nem vagyok kíváncsi. Abban semmi izgató nincs, ha egy pasinak a péniszét előbb látom, mint magát az arcát.
2019. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a férfiakat jobban izgatják a vizuális ingerek mint a nőket. Ezért.
2019. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"miért nem tartsátok"

Ez mindent elmond a kérdezőről...

2019. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy random képtől megértem, hogy nem jönnek izgalomba, máshogy működnek mint a férfiak...ha mellé felizgatod szexchattel, akkor egy intim kép (ha kéri) fokozhatja az élvezetet.
2019. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ugy tapasztaltam hogy nagy sok lány vevő az intim kép cserékre oda vissza.
2019. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert egy pötsfitől nem leszek nedves

A vizuális látvány nem izgat fel

2019. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!