Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány fenekébe élveznék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fenekébe élveznék, benne lehet hagyni a farkam, hogy bele is pisiljek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha elég tág akkor nem csúszol ki, de valszeg kinyom
2019. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt talán a lánnyal is meg kellene beszélni.
2019. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mantis religiosa ***** válasza:
100%
És ha eléggé szét tudod húzni, ezek után akár bele is hányhatsz. Drága kenyér...
2019. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Undorítóak ezek a pisás kérdések, de perverz majom!
2019. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Merev bré vel vaginába,vagy ánusz ba pisilni?

Anatómiából megbuktál!

2019. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a lánnyal beszéld meg, de ha én lány lennék. elküldenélek a búsba!
2019. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha gumi nélkül seggbedugsz valakit akkor kérd már most az időpontot a nemibeteg gondozoba:)
2019. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi a francért akarsz belehugyozni a csajba, hogy megalázd az emberi mivoltát te gyökér?
2019. jan. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van kb havi 3-5 anál, minden esetben beleélvezek a feleségembe, de eszembe sem jutott még soha ekkora baromság.
2019. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Először is mindenképp kérdezd meg a barátnődtől, de ha belemegy, akkor igen, lehetséges, habár még csak egyszer próbáltuk a barátommal, felejthetetlen élmény volt mind nekem és neki is. Az aktus után elmentünk zuhanyozni és ott rákérdezett a párom, hogy belém pisilhet-e, és mivel új élménynek fogtam fel, belementem. A kádban álltunk, én bedőlve háttal neki, ő beletolta a fenekembe, és belémpisilt, bár az erekció miatt valóban ki kellett várni, de jött, és végig éreztem magamban a folyamatot. Kellemes melegség érzete, és az, ahogy belül megtellek, meg a pisilés sugarának ereje. Mikor kihúzta onnan magát, kicsobbant egy adag, de a többi mosdó használatakor. A vécén ülve olyan volt, mintha a popsimmal pisiltem volna. Arra figyelmeztesd a barátnődet, hogy kijövetelkor csípni fogja őt belülről, de ez utána el fog múlni.

Lehet, megint ki fogom majd próbálni, és ismételt élményként leírhatom ide.

2019. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!