Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúknak van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak van olyan, hogy egy lány fenekébe\mellebe lesznek szerelmesek es nem az arcába?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezekkel a nőkkel hozunk össze egyéjszakás kalandokat, hogy megdugjuk őket.
2017. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak olyan van.
2017. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nincs, a lányba leszünk szerelmesek, az már más kérdés, hogy mi fog meg benne.
2017. nov. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dr.LaDePanda ***** válasza:

igen olyan van hogy egy lany megtetszik nekunk a feneke vagy melle miatt...


en ugy gondolom ha 1 lany jol nez ki (test ugyileg) de az arca nem valami szep, de viszont latod rajta igenyes, itt ertem azt hogy higenikus, oltozkodik normalisan, latod rajta hogy hiaba nem szep az arca de megis csillog villog a szeme fogai nem rohadtak hanem szep feherek a korme nem retkes, normalis apolt minden (persze nem azt mondom hogy minden legyen tipp top nap 24 oraba, csak az a normalis apoltsaga megvan es nem izzadtsagszagu hanem jo illatos) akkor nem igazan erdekel hogy nez ki az arca, legyen jo feneke (engem a mell h nagy v kicsi nem igazan erdekel) legyen szep formas laba, onnantol mar csak a belso dolgok szamitanak, es ezekbe leszel szerelmes (marmint nem a kulsobe hanem hgy milyen a lany, a kulso az csak plusz)

2017. nov. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy mindenkinek más.

De nekem bár van, hogy nagyon megtetszik egy lány feneke és oda meg vissza vagyok érte, de az arc az nagyon magasan az elsődleges szempont. Nálam.

2017. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan mell, amibe szerelmes tudnék lenni...
2017. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha bba vagy szerelmes akkor viszed a mellét vagy a popsiját de a csaj marad.
2017. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

biztos van olyan , de nálam a haj és arc 1.

aztán ismerkedés belső 2.

utána jöhet vmi ha úgy van( a fenék mell stb engem nem izgat konkrétan)

2017. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak olyan van. Hisz azt fogod nézni otthon is...
2017. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!