Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a misszionárius póz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a misszionárius póz?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Barátnőm az utóbbi időben csak a misszionáriusba akarja csinálni. Kérdeztem hogy mást nem szeret? Azt mondta de, de amikor arra kerül a sor akkor csak abban akarja. És a másik, hogy én nagyon szeretek ujjazni és amikor ujjazom nagyon élvezi és mondtam hogy akár egész nap tudnám ujjazni és nézni ahogy élvez ( persze pihenőkkel ) azt mondta hogy kövire tartunk egy olyan napot... de soha se jön el az a nap... Mit tegyek?

2019. jan. 17. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pasi létedre lehetnél picit kezdeményezőbb.

Fordítsd meg, ujjazd meg előjáték közben, és meg van oldva a probléma.

2019. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az előjáték közbe ujjazom. nem a szex után...
2019. jan. 17. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha határozottan megkérnéx rá, hogy akkor most tartsunk egy olyan napot? Ugyanezt más pózokkal? Pl Szívem, úgx kívánom, hogy meglovagolj vagy ilyesmi.
2019. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan?! Szerinted melyik nő vágyik arra, hogy egész nap ujjazzák? Ne legyél már gyerek...
2019. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd nem élvezi annyira az ujjazást mint gondolod.

Aztán nehéz megmondani , hogy miért csak azaz egy póz, de például lehet hogy abban az egy pózban tud igazán rászorítani a péniszre.

2019. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ki a f... bírná, hogy egész nap ujjazzák??? 2-3 élvezésig oké, van, akinek tovább is jól esik, de egész nap baromi fárasztó lenne neki. Mit tegyél? Nőj fel!
2019. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yskirde ***** válasza:
Hogy bírná már egész nap? Olyan nincsen, ezt a te kis agyad is felfoghatná. Nyilván csak túlzott, mint bárki más. A pózt meg kérdezd meg, lehet neko úgy romantikusabb, mi itt nem tudhatjuk. Talán azért vagytok kapcsolatba, hogy vele kommunikálj.
2019. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!