Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt nem èlvezem a szopást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem èlvezem a szopást?

Figyelt kérdés

Ha egy lany elkezd szajjal kenyeztetni nek nagyon erzek kulonosebb dolgot.

Az ovszerrel valo szex (csak ezt probaltam)olyan mondhatni semmilyen. Erzem hogy bent van de nem erzek at semmit belole. Elkepeszto egyebkent hogy tenyleg miylen sokaig birom,mindig en megyek el sajat kezemtop a csajra a vegen.

Miert van ez?



2019. jan. 17. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert annyira megszoktad az önkielégítést, hogy semmilyen más inger nem elégséges számodra.
2019. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Azért van ez, mert túl sokat recskázol, és erősen szorítod, hozzászoktál a saját kezedhez. Vagy meleg vagy.
2019. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezen lehet valahogyan segiteni?
2019. jan. 17. 17:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Körül vagy metélve?
2019. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem
2019. jan. 17. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, ne verd magadnak, és keress egx olyan csajt, akinek a látványa is úgy beindít, hogy megőrülsz érte.
2019. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Drazicc ***** válasza:
kérd meg, hogy addig szivattyúzzon a csaj amíg el nem mész a szájába.
2019. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Én napi szinten recskázok még sincs belőle probléma.

Szerintem nem kívánod eléggé a csajt. Gumival meg hát persze nem az igazi, főleg a szopás.. ott aztán gumival nagyon szar.

Csak hát ja a védekezés miatt sajnos muszáj “néha” használni. Mert kitudja mikor mit kap el az ember.

2019. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Holnap délután gyertek át! Ha engem sem tud hosszú idő allatt eldurrantani, akkor nem jól szopik.
2019. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vonzó a csaj? Mármint, hog megőrűlsz azért, hogy hozzáérj stb... Mert ha nem akkor itt a bibi
2019. jan. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!