Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek menjek el mellnagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek el mellnagyobbitó plasztikai beavatkozásra? Kép lent

Figyelt kérdés

Ugyanilyen a mellem mellméret forma bimbó szín ugyanez

Szerintetek ?

Visszataszitoak ezek a mellek?

Nagyon sok jelzot kaptam ra ferfiaktol hogy mellben eleg szegeny vagyok es inkabb menjek a plasztikai sebeszhez nem 1ferfi mondta mar

[link]


2019. jan. 15. 14:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan körben mozogsz, ahol a minél nagyobb "dudák" a menők. Szerintem pont az ilyen mellek a finom, és szép mellek. Szerintem máshol kéne ismerkedj. 30f
2019. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy idiótákkal voltál. Ami a képen van, az teljesen rendben van. Alig néztem meg, már megy oda a vár.


Ha ilyenek a cickóid, akkor az teljesen jó. Sőt, ettől kisebbtől is simán beindul, aki valóban kíván téged.

2019. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
10-es skálán ezek 8-9 körüli mellek. Nagyon nagy butaság lenne beleavatkozni.
2019. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A pasikat kellett volna elküldeni műtétre inkább, de agytágítóra.Ezt nőként írtam.
2019. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szép a nő a képen és a mellei is, azok akik megszóltak lehet hogy csak a saját hiányosságaik miatt élvezték hogy beszólhattak neked.
2019. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%
Majd ha saját képet teszel fel véleményezek
2019. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Abszolút vonzó, és ne foglalkozz a negatív kritikákkal.

Légy önmagad, gyönyörű vagy és ha nem tartanának annak azok akikkel együtt vagy akkor nem lennének veled!

Nyugodtan mond nekik, hogy ha nem tetszik akkor keressenek mást!

Sokaknak te és az a fajta mell amit a képen látható testesíti meg azt amire vágyik, ami szerinte a tökéletes.

F

2019. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 mikeXxX ***** válasza:

14# Nyugi ezt férfiként én is mondom !

És egyben ez a válaszom is kérdező !

2019. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a tökéletes mell. Semmi beavatkozás nem indokolt.

40F

2019. jan. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!