Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti ismerőseitek közt is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerőseitek közt is van ilyen?

Figyelt kérdés

Nem nagy szám, csak már feltűnt, hogy eddig az egyik barátnőmnek az évek alatt helyes, izmos barátai voltak. Most jelenleg, aki lassan a férje lesz pedig, nem olyan helyes mint az előzőek és kicsit mackósabb is.


Nyilván tudom, hogy az én véleményem nem számít, főleg nekik nem ( nem mintha mondtam volna ezt a barátnőmnek bármikor is), csak feltűnt már a kezdetekben is.

Persze tudom, hogy a szépség/helyesség relatív, meg amúgy se a külső a lényeg, mint ahogy tudjuk. Csak fura volt ez így nekem kezdetekben.


Nektek is van ilyen barátotok/barátnőtök?


2019. jan. 14. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nekem olyan haverom van aki nagyban hangoztatja, hogy így-úgy szép csaj kell, meg így-úgy kell megdugni meg minden


tavaly előtt egy olyan ronda csajjak jött össze, a fél pofikája tele van vassal, tetkók, csúnya arc alapból

messze nem ez a szépség ideál


viszont már szakítottak azóta

2019. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Haverom a csajokkal volt így.
2019. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán egy idő után az IQ és az EQ fontosabb lett, mint a dagadó izmok és az üres agy párosítás...
2019. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a csaj?


A nők is öregszenek. 32 évesen már nem tud ugyanolyan jó pasit megkapni, mint amikor a férfiak szemében a csúcson volt

2019. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindig a barna és fekete haj jött be, csakis az, most pedig a feleségem szőke...


unokatesómnak szuper modell barátnői voltak, most pedig a felesége egy alacsony, duci lány.


a külső relatív, a belső a legfontosabb, de az is lehet, hogy csak az a stílus kezdett az ismerőd agyára menni.


Ha például mindig piperkőc barátja volt, tudod kire gondolok, akik az 5 centis hajukkal is képesek fél órát hajat beállítani, azok után felszabadító tud lenni egy kissé igénytelen srác, akinek ez nem fontos, mert fontosabb a lány, mint a saját haja

2019. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Az eddigi barátai nem voltak hülyék, egyetemre jártak ők is (tudom ez nem biztosíték még arra, hogy valaki ne legyen hülye), de ettől függetlenül nem voltak ők se hülyék és a mostani se az, valamint a lány se az.

23 éves egyébként

2019. jan. 14. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Mi ebben a furcsa?

Járni, kavarni azok a pasik voltak jobbak, férjnek meg a mostani. A barátnőd válogathatott a férfiak között és meg is tette.

2019. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is meg kell nézni, hogy egy adott ember miért jár egy a társadalom által preferált külsejű egyénnel. Neki tetszik e, vagy mutogatni akarja , hogy neki milyen jó pasija/nője van, hogy ez által magát is többnek érezze? Mert sokan tekintenek a partnerükre státusszimbólumként, még ha ezt nem is ismerik be maguknak, és valójában nem is biztos, hogy ismerik a saját ízlésüket. Amikor viszont szembe jön, aki külsőleg, belsőleg megfog, akkor felülíródnak az elméleti síkon működő „legyen magas, legyen barna, legyen sportos stb” szűrők, és beüt a kémia.
2019. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!