Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vazektomia ballepes lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vazektomia ballepes lenne?

Figyelt kérdés

Nem akarunk gyereket a parommal es szoba johetne a vegleges meddove tetel. Igy a vedekezes koltsegeit is meg lehet sporolni es aggodni sem kell a kockazat miatt, nehogy hiba csusszon a rendszerbe.Vannak a mutet utan mellekhatasok ami karos a testre nezve? Tobb eve vagyunk eggyutt.

23F


2019. jan. 12. 19:31
 1/10 alonelyman ***** válasza:
26%
Szerintem mne csináld baromság lenne,23 évesen, ez nem normális addig még 100 másik párod is lehet mire annyi leszel mint én. Gyereked akarhatsz később is
2019. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem elég nagy ballépés lenne, mivel egyáltalán nem biztos, hogy a jelenlegi pároddal fogsz maradni és az sem biztos, hogy majd 30 évesen is azt fogod gondolni, hogy nem akarsz gyereket.
2019. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Úramég, meg ne tedd. Egyetértve az előttem szólókkal, sose lehet tudni hogy együtt maradsz e a pároddal vagy hogy nem gondoljátok meg megatokat. Még nagyon fiatal vagy ahhoz hogy ilyet bevállalj.
2019. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Ne csináld.

Ki van ha szakítotok és a következő párod gyereket akar? Ne csináld!!!

Meg ha jól tudom ennyi idősen nem csinálnak ilyen műtétet szerencsére.


Meg szerintem nagyon rossz érzés lehet, mintha már nem lennél teljesen férfi ettől a műtéttől. Használjátok fogamzás gátlót vagy gumit. Hidd el később meg fogod bánni.!

2019. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha biztos vagy benne hogy nem akarsz gyereket,vállald be (persze csak külföldön lehetséges..)
2019. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző a mellékhatás. Ritkán viszont előfordul, hogy spontán regenerálódik. Azt ugye tudod, hogy jelenlegi törvényi szabályozás szerint 3 gyerek, vagy 40 éves kor előtt nem tudod kérvényezni? (És a kérvényezés után is leghamarabb egy évvel lesz meg)
2019. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk itt nem tudom milyen torvenyek vannak erre
2019. jan. 12. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Irreverzibilis folyamat!

Te nem vagy képben kedves barátom. S még éretlenek is vagytok egy ilyen súlyú döntéshez.

"párom" mióta is vagytok együtt? 1 éve? 5 éve? nem is folytatom mert arcátlanul fiatalok vagytok. Már ezért a megjegyés miatt is!" Igy a vedekezes koltsegeit is meg lehet sporoln"

2019. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 2 hét múlva lesz a vazektómia.

Nincs mellékhatàsa mert nem vàltozik semmi, csak spermium nem jut az ondóba, ennyi.

Akkor csinàld ha te nem akarsz gyereket és nem "ti".

Ên tudom, hogy nem.akarok 29 évesen.

Amúgy nekem szlovàkiában lesz, ( mediklinik.sk/hu ) ha érdekel, de ausztriàban is bàrmikor megcsináljàk. Nem úgy mint itthon.

Szlovákiàban 30nap a jelentkezês utàn a kötelezô várakozás és 500€.

Ausztràban 3 nap, de sokkal többe kerül.

2019. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat utolso, jelenleg Franciaorszagban lakom itt is gondolom dragabb de utana fogok jarni
2019. jan. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!