Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viselkedik egy apakomplex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy apakomplexusos fiatal lány egy kapcsolatban? Vagy szexuális téren? Miben kell másképp "bánni velük"?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyengéden szeretgetni kell őket!
2019. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Inkább keress korodbelit, papa.
2019. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a férfiaknak hosszabb távon az ilyen kapcsolat milyen? (15-20 év korkülönbség)
2019. jan. 12. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Évekig volt, nagyon jó! Kedvelem, szeretem 😊


42/F

2019. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Most nem értem, te azbapakomplexusos lány vagy aki kapcsolatot keresel, vagy a 40+ éves pasi aki apakomplexusos tinit keres?
2019. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Az apakomplexus nem egy betegség, hogy másként kéne viselkedni egy ilyen nővel.

Szimplán csak az idősebb férfiakat kedveli. Ennyi.

2019. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mkdir ***** válasza:
Attol fugg... Ha idosebb pasi vagy akkor nincs gond barmit teszel figyelni fog rad hallgat rad felnez tisztel,szex teren ugyis tobbet tudsz(elvileg) a fiataloknal nem kell felned a fiatalabb sracoktol. Ha fiatal vagy nem sok eselyed van egy ilyen lannyal akarhogy is viselkedsz kisfiut fog benned latni meg ha nem is vagy az a szex sem lesz jo(de nem feltetlen miattad, a gond az o fejeben van) Ideig oraig mukodik csak a dolog. Az apa komplexus nem olyan amit ki lehet noni egykonnyen. Az apa szerep az apa minta az idos ferfi testesiti meg, ezert egy fiatallal sosem lesz rendes kapcsolata vagy hosszu tavu.
2019. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elmúlt 5 évben (most 56 avagyok), volt 3 18-20 éves bnőm.

Mindegyiknek az a lelki problémája volt, hogy otthon mindent megkaptak, csak kedves, gyengédséget soha az életükben.

Ezért is volt jó velem nekik és persze nekem is.

Aztán ők még nem agyalnak annyit NŐ-ként, mint a 40-es társaik. Ösztönből kedvesek, bájosak, és pont annyira alázatosak, amennyire kell, nem rapliznak (már amelyik), hanem kedvesen bújnak-szeretnek-ragaszkodnak.


Hát dióhéjban ennyi, de tudom ez sokkal összetettebb kérdés. Csak az itt hosszú lenne.

2019. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Sokan keverik az apakomplexust az ősz halánték jelentette vonzerővel. Míg előbbi egy beteges vonzódás, utóbbi pusztán evolúciós jelenség.

A kérdés megválaszolásához jó lenne tudni, hogy te ki vagy, kérdező? Melyik fél?

2019. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!