Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tagadta le hogy ismer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadta le hogy ismer, majd kérdezett rá milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Adott egy a lány aki kb 2 évig szívatott szerelemmel,érzelemmel.de mindig adta hogy nem tud szakítani meg miután találkoztunk eljátszotta hogy bepánikolt begörcsölt minden érintéstől közben meg másokkal is ismerkedett,végül kiválasztotta a legjobban keresőt meg akinek van háza és kocsija.Na szóval ő hanyagolta a barátnőjét,akivel én közben elkezdtem beszélgetni,majd a újra megkereste,kérdezte van e most valakije,megemlitett hogy velem beszélget(név szerint).A lány azt mondta nem ismer,majd rá kb fél percre hogy ja de látásból,majd megkérdezte munkahelyen kivül találkoztunk e már ,mondta neki nem ,meg aki átvert megkérdezte milyen vagyok,emez mondta normális,rendes.

A kérdéseim az lenne hogy miért tagadja hogy ismerne,miért érdekli hogy találkoztunk-e már és miért kérdezi milyen vagyok?



2019. jan. 10. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Ember látom előre, hogy téged a mostani is meg fog szívatni.

Minek érdekel, hogy az előző kérdezget felőled? A nők irigyei egymásnak, lehet csak ezért, lehet azért mert kíváncsi mit veszített ha most összejössz a jelenlegivel. Tagadni meg azért tagadja gondolom, mert nem akar lebukni a barátnője előtt.


Nincs jelentősége, vedd le minden fókuszod a régi csajról.

2019. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég komoly gáz van vele, cimbora.

Talán pakolj magadra némi önbizalmat, meg férfiasságot, mert jelen pillanatban olyan vagy, mint egy 8 éves kislány.

2019. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem voltál rá akkora hatással, hogy emlékezzen rád. Így időbe telt neki, míg rájött, hogy ja, tényleg ismer.
2019. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!