Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismer valaki kiváló szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki kiváló szexpartnerkereső oldalt?

Figyelt kérdés

rengeteg olyan oldalt találtam, ahol szemrevaló férfiak vannak, de élőben csalódnom kellett

kérlek, segítsetek



2018. júl. 8. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik.
2018. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eropolis. Bár hogy kiváló-e, az kérdés, de szexpartnerkereső, nézz szét!
2018. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó helyen jársz....ez az oldal kb mindenre jó
2018. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemhogy kiválót, de még csak elfogadhatót se...

Mondjuk én férfiként keresgélnék, de vagy túl mű az összes hirdető, vagy kamus, vagy életképtelen agyilag, vagy testileg egy anyakoca... -.-

2018. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok F szingli lány írhatna bp és környéke
2018. júl. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Hát, ez nehéz dolog, inkább élőben működik jobban.


Vagy ha bevállalósabb vagy, akkor gyere el egy swinger klubba... ott kimondottan erről szól a dolog. A legtöbb helyen lehet normálisan is ismerkedni, de persze ott is megvan sok helyen a "húspiac" jelleg, ahogy a neten is.



F40

2018. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!