Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Vannak olyan rúzs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Vannak olyan rúzs színek, amelyek csökkentik a viselője szexuális vonzerejét?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a kék rúzs az semmilyen körülmények között nem vonzó, de a fekete is elég necces. Szóval nincs az a szemszín, bőrtónus, arcforma és viselet, amin ezek annyira vonzóak lennének.

De alapvetően nem vagyok rúzs párti. Az erős rúzsok nekem általában kicsit taszítóak. Kevés az az összjáték, ahol tényleg jó, de nem tagadom, hogy van ilyen. De a nagy denzitású színekkel igen könnyű mellélőni

2019. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Meg annyit még hozzátennék, hogy létezik a cold beauty, meg hideg szépség, meg Michelle Pfeiffer kifejezés, de alapvetően a kék az mindenhogy hideg és rideg marad. Nekem kell az élet sugárzása és melegség egy lányból, ezért nem igazán jönne rám, hogy egy kék ajkú lányt megcsókoljak. Erre még rájön egy tudatalatti kék ajkú hulla képe is. A feketénél szintén hasonló a helyzet
2019. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
Pont ezek nem tetszenek a nudéra gondolok.
2019. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A további válaszokat is nagyon köszi, hasznos volt mindegyik számomra :)
2019. jan. 9. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!