Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretném, ha ölelgetne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, akivel megbeszéltük, hogy csak szexkapcsolat lesz köztünk. Hónapokon keresztül működött is, de mostanában, mintha kezdené átlépni ezt a határt. Egyre többet akar beszélgetni, de ami még zavaróbb, szex után még ölelgetni akar, simogat, kávéval kedveskedik, stb. Ilyenkor mindig elhúzom magam tőle, meg gyorsan távozom, vagy őt küldöm el, de következő alkalommal megint kezdi. Nem akarom megbántani, de hogyan állítsam le? A szex jó vele, az nem lenne jó ha abbamaradna, de nekem ölelgetésre nincs szükségem. Voltatok már ilyen helyzetben? Hogyan reagáltátok le? Köszönöm a segítséget!

L/22


2019. jan. 7. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar közöld vele. Egyébként meg ez a plussz hozzá azt gondolná az ember hogy mindenkinek jól esik. De ha téged ennyire zavar beszéld meg vele.
2019. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki ugyan ezt, amit ide leírtál a kérdésedben.
2019. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Béla! Köztünk csak szexkapcsolat van, és nem akarok tőled többet. Kávé sem kell, mert az már túl romantikus."
2019. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 De ha ezt így elmondom neki, akkor tuti megbántom, olyan kis érzékeny a lelke, és lehet azután már szexelni se akar velem.
2019. jan. 7. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk ha nem veszi a lapot,a jelekből akkor valami gond van nála.Nekem azért feltűnne,hogy a csaj elhúzódik tőlem.
2019. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4.


Nekem is mindig ezt mondják a lányok. Egyébként meg túléli, de legyél vele őszinte.

2019. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

az embereknek más az igénye, lehet, hogy ő szereti kicsit ezt a barátnő feelinget.

Amúgy meg nem értem, hogy nő létedre ez hogy zavarhat ennyire? Vagy inkább félsz, hogy teljesen belédhabarodik a srác és távolságot akarsz tartani?

Egyébként gondolom ő is tisztában van vele, hogy ez egy szexkapcsolat, szóval ha ennyire zavar mondd meg neki normálisan, ne bunkón.

2019. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Hát szexkapcsolat ide vagy oda, azért egy ölelés csak belefér, nem? Amúgy meg ne hülyítsd szegényt, nyilván többet érez, inkább hagyjátok az egészet.
2019. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelezd neki, ha valami nem esik jól, amit csinál, de én azért ezt az egészet nem egészen értem.


Ha én pasiként csinálnám azt, hogy ha megvolt a szex, ne is szólj hozzám, nem ismerlek, akkor én lennék a legnagyobb bunkó. Mintha örömlánynak tekinteném.


Szerintem a srác is jogosan érezheti úgy, hogy ő azért mégis egy barát és nem egy szolgáltatás, ahol a kliens eldöntheti, hogy neki csak a farka kell.

Úgyhogy ebben valami kompromisszumot kell találni.


F/38

2019. jan. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Amikor elkezdene ölelgetni, akkor egy enyhe t×rúgás térddel, majd határozottan mondani, hogy ezt ne tegye többé. Ennyi.
2019. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!