Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, buktatok már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, buktatok már le barátnő/feleség előtt, amikor éppen vertétek, ha igen hogy volt és mit szólt a párotok? N 25

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Mindig ügyesen csináltam, pl fürdőszoba, amit magamra zártam. Mostanában meg már nem is csináltam, elég a szex.
2019. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Volt pasim aki lebukott. A vártnál korábban mentem haza. Nem szóltam semmi rosszat, én fejeztem be neki :)
2019. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem buktam még le, igaz nem csináltam akkor amikor megdughattam :D
2019. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha, a poén, hogy egyszer a feleségem bukott le :)
2019. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer azt hittem hogy már alszik és valahogy akkor annyira sok konfliktus volt köztünk hogy azt gondoltam nem is akar úgy sem velem szexelni, hát észrevette és úgy meglovagolt hogy csak na..
2019. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem bűn, hogy le lehessen bukni vele.
2019. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Bekapcsolódott és isteni volt.
2019. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen :)
2019. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer kilesett mikor a fürdőben csináltam. Tetszett neki de nem nyitott rám. Utólag mondta el.
2019. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem bűn, szóval nem úgy fogalmaznék, hogy lebukás, pusztán észrevette egyszer éjjel, amikor nagyon fáradt volt és hagytam aludni, de ezek szerint vagy felébredt rá, vagy el sem aludt teljesen, de lecumizott.
2019. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!