Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak érettebb hölgyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak érettebb hölgyek (40-50) akiket izgat a többes szex?

Figyelt kérdés
Én 50-es F vagyok ,régen foglalkoztat a dolog,de eddig valahogy nem jött össze?Reménytelen?

2019. jan. 7. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Huu, én bár 27 férfi vagyok de simán benne lennék ilyenbe :) Gyengéim az érett nők
2019. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb swingerben 40+ nők nyomják a többest
2019. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 alonelyman ***** válasza:
Swinger klubban csak ilyenek vannak
2019. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Határozottan.47N

Swingerben még 50 felettieket is találni bőven

engem kifejezetten izgat. Nem mindig.Hullámzó!

Ahogy az alapvető szexuális étvágy is!

2019. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok Két éve jártam ilyen klubban és valóban rám is egy 27 éves fickó tapadt.Vele együtt is voltunk illetve a barátnőjével, de a kis hölgy 25 évesen bármennyire is bizonygatta, éretlen volt még ehhez!

Féltékeny volt, mert látta mennyire meg van őrülve értem a pasija!Én elsősorban a női testre voltam kíváncsi, nagyon izgatott kb 3 hónapig éltem haltam az érzésért , hogy többes vagy női szexben legyen részem!

2019. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez a műfajhoz meg kell érni.Fejben eldönteni, mi az ami belefér.Nekem a férjemmel nem fér bele.Nem szeretném más nővel látni.Ő ezt megértette és végül nézőként vett részt abban ,ahogy egy nővel kényeztetjük egymást.Férjemmel fejeztem be, a partnernőm pedig a saját férjével.A pasijaink szerint hatalmas élmény volt, csodás látvány!!
2019. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bizony,nem is gondolná az ember, hogy mennyire izgatja őket. Van egy 53 éves nő, szoktunk beszélgetni,sport kapcsán "ismerem", pár napja picit oldottabb volt a beszélgetés. Egy pár mondat erejéig szoba került a téma, hogy mennyire izgatja a többes, de valahogy sosem jott össze neki, és mennyire bánja, hogy fiatalon nem élte meg a benne rejlő sexualitast.
2019. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!