Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltebb hölgyek, titeket ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb hölgyek, titeket ki vonz jobban?

Figyelt kérdés

Könnyebben vetkőztök le egy mackósabb férfi előtt vagy a vékonyabb, sportos srácok is izgatóak számotokra?

Utóbbi kategóriába tartozom és sokszor jobban vonzanak azok a nők, akiken kicsit több mindent lehet fogni:) Hölgyek, ti hogy vagytok ezzel?



2019. jan. 7. 07:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szeretem a ványadt testeket, de sajnos a mackós pasik kivétel nélkül a gyerektestű, 120 centis csajokra buknak, úgyhogy nincs választásom :/
2019. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én senki előtt nem szeretek levetkozni
2019. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy tisztában a ványadt szó jelentésével 1-es. A ványadt hervadt, beteges, kókadtat jelent. Az vékonyabb, sportos pedig ezt jelenti:

[link]

Én is ilyen sportos alkat vagyok és kicsit duci barátnőm van. Nincs olyan nap, hogy ne markolászná, csókolná és simogatná végig az egész testem 100x.

Attól még, hogy valakin van felesleg, attól még nem lesz más az ízlése. Sőt, szerintem vékonyabb lányoknál többször előfordul, hogy a mackósabbakat szeretik jobban. De alapvetően az ilyen alkat vonzó a legszélesebb körben a lányoknál.

Az ilyen lakat ráadásul a legelőnyösebb is. Sok lány fejében pl. egy mackós alkatra inkább megmozdul az, hogy jobban meg tudja védeni, miközben az esetek zömében ez nem igaz. Meg kell nézni a küzdősportokat. Még ha ütőerőről is beszélünk, nem hogy a kitartásról.

Viszont az is ott van, hogy egészségesebb is a sportos alkat és ez viszont már ugyan úgy kódolva van, nem csak orvosilag alátámasztva.

Ugyanakkor én férfiként azt mondom, hogy pl. egy Russel Crowe, mikor már elkezdett kicsit pocakosodni, de természetes izom még bőven volt rajta, azzal szerintem nincs probléma. Esztétikailag is szimpatikus és ott még erőnlét is lehet olyan alkattal. Persze sok lánynak az már biztos nem tetszik és ezt inkább nekik kell eldönteniük, nem nekem férfiként.

2019. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem alkat függő, hogy kinek mi tetszik. Én teltebb vagyok, de tetszik a kicsit erősebb felépítés és az izmosabb is. Ha muszáj lenne valamit mondanom, akkor talán a vízilabdások alakja jön be a legjobban.


Nekem egyedül talán a vékony férfiak nem tetszenek, akiken semmi izom nincs, illetve a másik véglet, mikor valaki kövér.

2019. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében beszélhetek. Én speciel vagy a mackódabb srácokat bírom vagy pedig az olyan srácokat, akik vékonyabbak, de van egy kis pocakjuk. (A kockahas világéletemben taszított, valahogy nem tudok mit kezdeni vele, ahogy az izmosabb pasikkal sem... Nekem valahohy nem jön be.) De nem érdemes belőpem statisztikát végezni :D
2019. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, könyörgöm, ne írjatok több privátot! Köszönöm. Értem, hogy vannak olyanok, akik mackós létükre szeretik a telt nőket! Kár, hogy soha nem találkoztam ilyennel! Most pedig már késő, mert van egy vékony férjem! NEM KÉREK TÖBB PRIVÁTOT KÖSZI!
2019. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Inkább s mackós

De mikor vékony voltam akkor is a macis húsos pasik jöttek be

2019. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felhőcske neked milyen alakod van?
2019. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A tököm tele van már a hülye privát üzenetekkel. Ennyi kanos majom a világon nincs.
2019. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Telt vagyok, sosem voltam vékony. Ha vékony pasim volt, rosszul éreztem magam, hogy vastagabb a vádlim, mint az övé. Nem kell, hogy mackós legyen egy pasi, de azért legyen válla, pici pocak, stb.
2019. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!