Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép lányok/nők! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok/nők! Milyen érzés, ha egy pasi sokat bókol?

Figyelt kérdés
Mire gondoltok? Nem gyanakodtok, hogy csak üres bók? Vagy nem kellemetlen? Önbizalmatok mennyi van amúgy?

2019. jan. 6. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha állandóan bokol, az ar zavaró tud lenni.
2019. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát alapjáraton nincs olyan nagy önbizalmam de ha bókolnak az azért dob rajta. Ha nem viszi túlzásba és kellemes dolgokat mond nem perverzkedik akkor jól esik. Csak nem mindig tudom elhinni amit mondanak mert nem tartom magam olyan jó nőnek
2019. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 alonelyman ***** válasza:
65%
Férfi vagyok de kb erre gondolnak: jaj de unalmas hagyja mar abba....tudod miert? Sok oka van de néhány: mivel szép nő sok bokot kap már unja őket, bókoloasbol is a kevesebb a jobb,azok a pasik akiket ők kedvelnek nem bókolnak sokat sőt ....lehet egyáltalán nem is bokolnak
2019. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Szted szép nők olvassak ezt az oldalt?!
2019. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő szereti a bókot, attól függetlenül hogy szép-e vagy nem, önbizalomhiányos-e vagy sem.

De nem szabad túlzásba esni😀

De olyannal sem találkoztam még akinek nem tetszettek volna a kétértelmű kifejezéseim, amiket lehetett szexuális értelemben is érteni(de csak lájtosan)

2019. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

#3-nak igaza van.

Ha valaki nem csak odadobja a bókot, hanem mély benyomással mondja akkor az más. Ha látom, hogy tényleg komolyan gondolja, és nem csak a bugyimba akar mászni, hanem megbecsül, na az jó. Nem tudom ezt megfogalmazni. Amúgy szerintem nem is bókolnak eleget (legalábbis nekem nem) a férfiak, mégis szokott néha idegesíteni.

Van elég önbizalmam.

2019. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem
2019. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, ha bókol nekem a férfi, akivel randizok, de ne olyan általános dolgokkal, mint mindenki más, mert akkor valóban elmegy a kedvem az egésztől.

Naponta többször megkapom a kisboltban, a liftben, internetes üzenetben, itt-ott, mindenhol is, hogy mennyire szép arcom van, telt ajkaim, igéző tekintetem, milyen jó az alakom, stb. Ezeket és a hasonló jellegű dolgokat már nagyon unom.

De mégis nő vagyok, örülök a visszajelzésnek és annak, ha egy férfi akár udvariasságból is, de mond egy eredeti bókot. Annak például szoktam örülni, hogy "csak úgy ragyogok ma," vagy ha például észreveszi, hogy fodrásznál voltam vagy valami olyasmi van rajtam, ami még nem és megkérdezi, hogy "nagyon csinos, új?"


Tehát én szeretem nagyon, ha bókolnak, mondhatni az elismerő szavak a szeretetnyelvem, de ezektől az általános bókoktól valóban rosszul vagyok.


21

2019. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is minden nő szereti a bókot. A baj csak az, hogy a legtöbb férfi nem tud bókolni és ezért inkább zavaró mint kellemes a bókja. Ezek a sima "szép a szemed" és társai annyira elcsépeltek. A nőnek akkor tetszik a bók ha látja, hogy van "mögötte" valami. Ha érződik, hogy odafigyelsz rá, megfogott benne valami és ebből adódik a bók. Pont mint írta valaki előttem. Ha észreveszed az új frizurát, ruhát, valami mást akár a személyiségén olyat amiből látni, hogy tényleg odafigyelsz, érdeklődsz iránta. És az apróságokat amiken a legtöbb férfi átsiklik, nem is látja de Te észreveszed. Ez is azt jelzi figyelsz rá.

Aztán mi az a sokat? Ha ugyanazt csépeli egyfolytában esetleg 3-4 bókot forgat az gáz. De ha újra és újra meglepi a nőt valamivel a fentiek alapján azt el lehet húzni jó darabig. Bár nem érdemes gyirsan kilőni az összes patront mert elfogynak a bókok és ismételgetni nem valami megnyerő. Vagyis kell bókolni de okosan és módjával,így sokáig fenntartható a nő érdeklődése.

2019. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!