Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valaki például...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

After2000 kérdése:

Volt már valaki például rosszlanyokrol valakivel?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Mennyibe kerül körülbelül? Hogy működik egy ilyen?

2019. jan. 4. 19:37
 1/10 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok!
2019. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én voltam többször is. Kiválasztod a lány paraméterek alapján, felhívod és megbeszéled vele, hogy mit szeretnél, és az időpontot. Általában 15-20 egy óra.
2019. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Paraméter xD ......
2019. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En is voltam

Ugy van ahogy a 2. leirta

2019. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam párszor, legutoljára kb. 2 éve.

Nem bonyolult maga a dolog, felhívod telefonon, aki tetszik, egyeztetitek, hogy pontosan mit fogtok csinálni, és ez neked mennyibe fog fájni. Nem mindig veszik fel elsőre, de az oldal kijelzi, hogy ki elérhető az adott pillanatban.

Én legutóbb egy órára mentem egy lányhoz, ebben volt natúr francia + sima aktus végén szájbaélvezéssel (15k), extraként pedig popsiszexet is kértem (5k), azaz összesen 20k ment el a dologra.

Érdemes egyébként megnézni a korábbi értékeléseket, ha valaki nem engedi, hogy írjanak róla, vagy van sok elutasított beszámolója, ott érdemes gyanakodni.

Telefonon megbeszélitek, hogy hova kell menned (ha te mész hozzá), amikor ott vagy, újra hívod, ilyenkor szokták megmondani a pontos címet és a kapucsengőt. Bizonyos lányok egyedül dolgoznak egy lakásban, mások egyszerre többen, de jobb helyeken ilyenkor is odafigyelnek arra, hogy ne fuss össze mással, ez volt a helyzet az én legutóbbi kalandomnál is. Köszöntök egymásnak, megbeszélitek, hogy az aktus előtt vagy után rendezitek a pénzügyi részt, ha nagyon gavallér voltál, és hoztál egyéb ajándékot (csoki) is, azt átadod, utána elküldenek majd fürdeni, ha onnan visszajössz, kezdődhet az action. Illik betartani az időkeretet, a jobb fej lányok tudják, hogy hogy utaljanak rá finoman, hogy ketyeg az óra, a kevésbé jók elég direkt módon is rád fognak szólni (TP). Az rajtad is múlik, hogy mennyit hozol ki az adott időből, nekem legutóbb úgy nézett ki, hogy végigcsináltunk egy rendes menetet popsiszexszel, utána beszélgettünk kicsit, aztán még volt idő egy újabb franciára is.

A végén ha akarsz (és van rá idő), elmehetsz megint zuhanyozni, felöltözöl, rendezitek a fizetést (ha esetleg az elején nem történt volna meg), illedelmesen köszönsz, és távozol. Ha jó fej vagy, utána írsz egy értékelést is a rosszlányokra.

2019. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok. 5ös ezt nagyon szépen leírtad! 👍 Ez így működik.
2019. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20 ezer a új átlag. Annyiból rossz, hogy érzelemmentes a dolog nyilván. Legalábbis nálam így nehezebben működik, de abszolút jó élmény.
2019. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég népszerű most a Rachel és a Kamilla és rengeteg pozitív értékelésük van. Soha nem jártam ilyen lányoknál, ha valaki volt náluk az leírhatná, hogy ők milyenek.
2019. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rachelnél jártam, de annyira nem nagy szám, mint amennyire felkapott.
2019. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik kerületben van?
2022. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!