Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem túl szűk a hüvelyem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem túl szűk a hüvelyem, mert csak hosszú előjáték után tudták eddig a pasik betenni nekem (? )

Figyelt kérdés
Eddig azt kaptam meg, hogy szeretik, én is élvezem, de nem gáz a hosszú előjáték?
2019. jan. 2. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz. Ha egyikőtöket sem zavarja. Egyszerűen neked ennyi idő kell, míg eléggé nedves leszel.
2019. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:

De.. mint tudjuk a pasik utálják a női test érintését, ízét, illatát szóval kifejezetten zavaró ha sokáig kell simogatni, harapni, nyalni stb. :D


Ja nekem sincs meg ez a szitu...

Honnan jött ez a kérdés? :D Ez kb az a kategória, hogy "ha felizgatok egy pasit és utána nem elégítem ki az rossz neki?" Ja nyilván pokoli fájdalmat élünk át ilyenkor.. ami azért szomorú mert qrva ciki mikor össze esel a fájdalomtól az utcán.. :D

2019. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem alap, hogy sokat kényeztetem a partnert előtte, gyakran egy orgazmus már a pettingnél megvan neki. De most nincs senki akivel pettingelhetnék vagy szexelhetnék.
2019. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem se lenne gáz hiszen szeretem az előjátékokat!
2019. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is túl szűk a hüvelyem sajnos, de eddig kifejezetten tetszett az eddigi férfiaknak...na meg a több előjáték is.
2019. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Te ilyen vagy, és kész. Mindenki másmilyen.

Az lenne a gáz pl, ha egyáltalán nem is lehetne szexelni veled.

2019. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam vaginizmust diagnosztizáltak, szűk vagyok és még érzékeny is lent (gumit pl egyáltalán nem bírom, mert kb a wc papír is felsérti ott a bőrömet). A hüvelyi orgazmust is nehezebben érem el, adottságaim miatt és mégsem érzem magam nem normálisnak. Ezt csak azért írtam le, hogy ne érezd egyedül magad. Az a férfi, aki elég türelmes, tenni fog azért, hogy örömet szerezzen neked, akkor is ha hosszabb előjátékkal tudja csak azt elérni. :)
2019. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mem gaz
2019. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!