Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl hosszú az előjáték?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hosszú az előjáték?!

Figyelt kérdés

Nem regota vagyunk egyutt , az elojatekot mindig annyira elnyujtja hogy mar idegesit.

Ráadásul nem is csinalja olyan jol.

Az ujjazás jo, de a csiklo izgatas nem igazan.

Mindig nyomom magam oda, de nem kapcsol.


Neha olyan jo lenne ha letepne a bugyimat es durr bele.


Hogy vezessem ra?


2018. jan. 16. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szavakkal is nyugodtan mond meg neki, hogy hogyan élvezed.
2018. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a beszélgetést
2018. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A neten meg a csapbol is az folyik hogy hosszú előjáték kell. Különben nem beszélgetés kell hanem megmondani ott akkor hogy rakja be a farkát ne bohockodjon.
2018. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát vedd kézbe az ūgyet a szó minden értelmében. Húzd oda rakd be, vagy mond el neki, hogy rakd már be légyszi, szeretné már bennem lennél..
2018. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, vagy tépd le róla te a gatyát és lovagold meg.
2018. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

beszélgetés és néha irányíts, ha már kezded unni, akkor lökd félre és te vedd át az irányítást.


néma gyereknek az anyja sem érti...

2018. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Irányítsd, szólj neki, bármi! Velem is előfordult, hogy már untam az előjátékot, és léptem volna tovább, de a pasi még csinálta, úgyhogy egyszerűen eltoltam onnan a fejét, és rögtön kapcsolt, aztán ment a digi-dugi :D
2018. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki.


Egyébként meg ha ilyen típus, akkor mondhatod, NEM fog megdugni normálisan.


Exem is ilyen kis "nyámnyila" volt, 2,5 év alatt egyszer! tette oda magát igazán, de akkor is mert felc.szték a munkahelyén.

Amúgy ujjazott, nyaloGAtott, aztán szenvedés volt az egész aktus, mert 10/9 lelankadt neki, betette, elfáradt, kihúzta, verjem ki inkább.

Meg ilyen 45-50 perci szenvedett mire elment...


2 év elég is volt ebből, aztán még félévig elvoltunk de én már lakást néztem, majd szakítottunk.


A párommal soha nincs ilyen probléma, merev, tud lassú, érzéki meg vad is lenni, mikor milyen kedvünk van.

2018. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!