Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszút álljak vagy hagyjam a rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút álljak vagy hagyjam a rá?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt magyarázta velem szeretne lenni,velem boldog lenne ,de képtelen szakítani a párjával,erre most kiderült 2 év alatt gyakorlatilag többször szakítottak csak mindig visszakönyörögte magát a pasi.


Vége lett azt mondta nekem a pasi ment el,közben csak elmentek inni és ott csúnyán beszélt vele a fickó és ezért kidobta.


Aztán megkeresett újra engem,elmondta hogy sose felejtett el meg stb végig én voltam a szívébe.Mint kiderült akkor is egy másik férfit széditett még melletem,annak is előadta magát együtt aludtak ők is meg neki is vetitett hogy sose érzett még így,majd elküldte a csunyán hogy hogy képzeli hogy vele megjelenik a városba meg paraszt stb.Amikor találkozak ő hívta el a srácot nekem azt vetitette hogy nem tudja hogy került oda meg csunyán beprobálkozott,csak meg akarta csinálni,erre kiderült ő hívta el ,ő akarta a szexet ,csak a srác komoly akarta és nem kapkodott.


Nekem levetitette hogy nem áll készen egy kapcsolatra,aztán meg egy másik emberrel símmán összejött,gyakorlatilag halálra szívatott minkett és még ki tudja hány embert



2019. jan. 2. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a nő érték.

Csak te még nem tudod :D

2019. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állj hozzá te is így, vedd lazán és nincs gond. Kezeld szexkapcsolatként.
2019. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak keféld meg párszor...
2019. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne bosszuld meg
2019. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mar nem beszélünk mert ő "boldog parkapcsolatban " van
2019. jan. 2. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szerencsém ilyen lányhoz. A durva az, hogy időközben rájöttem, hogy komolyan is gondolja amit mond, és tényleg több fiúhoz vonzódott, többek között hozzám. A végén én sajnáltam őt, de a jó nagy dugások vele kárpótoltak mindenért. Persze nekem könnyebb volt, mert már az elején láttam, hogy nem komoly a csaj, és csak tettem magam én is, hogy komolyan gondolom.
2019. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A #6 os kezdi már kapisgálni meg a #2 is.
2019. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!