Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem szeretik a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem szeretik a nők a vastagabb péniszt vagy csak nincsenek tisztában a méretekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy 3,5 vagy 4 cm széles pénisz nekik elég, az elég vékonyka lehet, nekem 14 cm a kerülete, ami kb. 5,5 cm vastag lehet.

Nekem van vastag péniszem, vagy a nők nem tudják, hogy mi a jó nekik?

29F


2019. jan. 1. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát te se láttál még hüvelyt élőben az tuti
2019. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy jön ez a kérdéshez.
2019. jan. 1. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan vastag mint az enyém azt már sajnos nem...


19/F

2019. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt a tiéd vastag.

Másrészt nem mindenki ugyanazt szereti...

Nekem pl. kell a vastag, tág vagyok. De van, aki még nem tudja elengedni magát, vagy alapból szűkebb, és így fáj neki egy vastagabb.

2019. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek tisztában a méretekkel, ha belegondolsz, egy nőnek nincs is honnan ezt megtanulni. A délután is egy kérdésnél a legtöbben azt válaszolták, hogy nekik elég a 3 cm vastag pénisz, holott a 3 cm a legtöbb nőben harangozna.
2019. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Off: Kedves kérdező kicsit el vagy tévedve. Ha a kerülete 14 cm akkor az átmérő ~4,5 cm. Átlagban egy pénisz 11-13 cm kerületben ami 3,5-4,2 cm átmérőben.

On: Nekem a legkényelmesebb 4-4,5 cm vastagság. Ami nem extra vastag, kb mint 2 ujjam, talán kicsit több.

2019. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6: ez akkor igaz, ha kör alakú. Ha lapított, akkor nem.

2 ujjad 4,5 centi???

Már sorry, nekem vastag ujjaim vannak, de nekem is csak 1,7... Kb 3 ujjam 5 centi.

2019. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nézz utána hogy kell kerületből átmérőt számolni, mert nem lesz meg a matek érettségi.

Nekem 17cm felett van a vastagsága, és már hallottam aki ennél is vastagabbat akart.

Szerintem egyébként sok csaj sem tudja milyen vastag ami jó neki, illetve van aki látatlanban megijed a vastagtól, pedig lehet ezzel is finoman, és nagyon durván is élvezetet okozni.

2019. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8: az a 17 centi inkább kerület, nem vastagság... Már bocs.

A vastagság az az átmérő. ;)

2019. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem ha egy pénisz vastag, minthogy hosszú legyen.
2019. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!