Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lányok is vannak úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok is vannak úgy, hogy van egy nimfómániás korszakuk?

Figyelt kérdés
Időnként nagyon kívánom a f..t, sokszor érzem azt hogy szinte telhetetlen vagyok. Más is van ezzel így?

2019. jan. 1. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
A nimfománia nem egy korszakos dolog, hanem egy hosszan tartó betegség. Neked max szexmániád van.
2019. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

A nimfománia egy betegség

Egy nimfomániás sose elégül ki csak pillanatnyilag jo de nem teljesül be teljesen mindig az újat hajszolja szinte bármikor bárkivel bárhol csak dugás legyen


Attól,hogy minden héten másik pasi vagy egy nap 2nél több meg járatott még nem leszel ninfomániás,csak pusztán könnyen kapható könnyűvérű lotyó...

A kettő közt különbség van


24N

2019. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te telhetetlen vagy, én még tehetetlen a csók és nőhiány miatt. 😀 40f

A szexmánia nem rossz dolog egy nőnél szerintem, 2exem is az volt.

2019. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Azt figyeltem meg hogy a csajok döntő többségének van 14-17 évesen egy olyan nagyjából féléves-egyéves korszaka mikor minden héten mással van, csajtól függ hogy történik-e több is, de ami fix hogy ilyenkor mindenki kap egy hónapot aztán jöhet a következő. Még a legnormálisabbakat is elkapja ez az őrület, lásd hugom, egy év aztán megy minden rendesen tovább.

Ha 20 alatt vagy lehet most üt be, ha nem akkor nagyon furcsállnám, de elképzelhető hogy hornonális változások miatt 20 felett is kijöhet (edzéstől, más étrendtől, gyógyszertől stb).

Azért próbáld meg anennyire lehet a fejedet használni a puncid helyett, mi is ott rontjuk el mikor nem ezt tesszük.

27f

2019. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem nevezném korszaknak, szerintem egy egész életen át ki fog ez tartani, legalábbis nálam biztos.

Az időnként rád törő erős hiányt akár egy hormonlöket is okozhatja.

2019. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2019. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnam :)
2019. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én

1 hét mensi és nem akarom.

2 hétig elvagyok utána.

1 hét nimfoság.

Hál istennek párom tudja kezelni :D

2019. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A feleségemnél már 28 évesen is megvolt amikor megismertem,és a mai napig tart,pedig már 72 éves.
2019. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!