Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg keveset szexelünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg keveset szexelünk, vagy csak én vagyok nimfomániás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, a kezdetektől fogva keveset szexelünk. Átlagosan 2 naponta, 1 aktus erejéig. Számomra ez kevés. A párom nagyon élvezi a szexet, mindig van orgazmusa, azonban "prűdnek" vallja magát, és azt mondja, neki ennyi bőven elég. Nekem az lenne az optimális, ha marad a 2-3 nap, de több aktus, legalább 2-3. Ő ezt túlzásnak véli. Én 27 éves férfi vagyok, ő 23 éves nő. Szerintetek túlzó a szexuális étvágyam?
2018. márc. 14. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Napi 2-3 volt eddigi kapcsolataimban, még 2 év után is. 🙂
2018. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzó, csak más, mint az övé. Nekem is sok lenne, pedig én messze vagyok a prűdségtől, simán csak nem igénylem sokszor (kétnaponta 1).

Meg nem tudom más nők hogy működnek, de nekem a napi több azért sem jön be (volt már ilyen nyilván sokszor), mert (bár a pároma lassú szeretkezés híve), de egy második után már nem olyan az érzés sem a hüvelyemben. Kellemetlenebb lesz. Azért is szeretem kétnaponta, mert így van ideje regenerálódni, ha kidörzsöl, vagy nagyon belelendültünk és túl mélyre ment (ezt is megérezni ám utána).

2018. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es nagyon jól megfogalmazta. Nekem is ilyen véleményem és ízlésem/igényem van ebben a témában. Pedig én még fiatalabb is vagyok.
2018. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi extra nincs. Teljesen egészséges férfi ember vagy. A pároddal sincs baj.


Mi is így vagyunk, hogy naponta 3x a párom simán összeborulna velem, nekem meg bőven elég a kétnaponta szex.

A gyakoribb szexel csak 1 bajom van, hogy sokkal érzéketlenebb leszek lent. Ha nincs egy kis szünet, hanem minden nap szexelünk, akkor már sokkal erősebb ingerek kellenek, de van, hogy az sem elég.


Sokkal édesebb úgy a szex, hogy ki vagyok rá éhezve, ha viszont nem akkor egy kötelező közös testgyakorlat lesz belőle.

2018. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán illetek össze szexuálisan. Ha egyéb téren viszont ő a tökéletes, akkor egyikőtöknek idomulnia kell.


21/L

2018. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor ne a mennyiségre, hanem a minőségre menj! Ha csak egy alkalom van, akkor használd ki úgy, hogy még sosem használtad ki. Óriási elő-előjáték (bókolások, csábítás, perverz SMS), még nagyobb és hosszabb előjáték (csokiolvasztás, nyalás, simogatás, játékok, kötözés) és mikor már a csaj agya robban annyira kívánja hogy megdöngesd, akkor úgy döngesd meg, hogy még másnap is izomláza legyen! Ha így csinálod, akkor elég lesz ennyi szex.


Nekem is ez volt a bajom, mint neked. Kezdetben minden nap csináltuk, majd lecsökkent ami zavart és ha már ilyen kevés lett, akkor nagyon megpróbáltam őket különlegessé tenni, nem csak sima "durr bele és misszionárius". Volt néhány aktus ahol úgy kitomboltuk magunkat, hogy 3 napig nem voltam képes szexre gondolni se.

Amúgy nagyon sokszor az ellenkezője lett páromnál, annyira oltári volt a menet, hogy újra és újra akarta, képes volt hajnalban is felkelteni, annyira kívánta

2018. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nimfomániás csak nő lehet, te buta.

Ennél már csak az a jobb, amikor kiírja valami férfi hogy "masztizok" meg hogy "popsim"...

2018. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nálunk pont fordítva van, engem tart a pasim sexmániásnak mert nekem nem elég a heti 2-3. Egyszerűen csak eltérnek a vágyaink.
2018. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Birom mikor valaki úgy dobálózik a fogalmakkal h nem tudja mit jelent vagy csak keveri a szezont a fazonnal, Attól hogy nagyobb libidóval rendelkezel nem jelenti azt hogy nimfómániás vagy.


ugyanis a Nimfománia egy betegség az alany soha nem tud kielégülni állandóan az élvezetet hajszolja lehet h épp szexel van is orgazmusa de már azon agyal hogy mikor hol és kivel lesz a következő egy Nimfomániás szószerint virágról virágra száll. majdnem h tökmindegy hogy ki csak szex legyen . egy Nimfomániás nem tud rendes párkapcsolatot létesíteni ugyanis az aki eddig szexmániásnak hitte magát kevés lesz ahhoz h egy nimfot kielégítsen ugyanis egy nimfót nem lehet kielégíteni nem lehet lépést tartani.. Nála nem úgy van hogy szey után el lazulás lenyugodás hanem folyamatosan buzog benne a szexuális kielégületlenség kell még kell még.. és megy és bszik jobbra balra.. Persze tud dolgozni munkát vállalni. csak a munka idejében nagyrészt azon agyal h kivel feküdjön le és munka végét úgy várja mint TE ált suliban az óra végét jelző csengő hangját..


Gyógyszeresen lehet kezelni. de kevés az olyan aki kezelti magát.

kicsit elrugaszkodtam. csak gondoltam leírom mielött még megint összekeveri valaki a Nagy libidót egy Betegséggel ami a Nimfómánia


24N

2018. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!