Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyet mondhatok szexkapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondhatok szexkapcsolatban vagy már félreérthető lenne?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom neki szex közben, hogy imádlak, az félreérthető lenne? Szokás ilyet mondani?
2019. jan. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Valakinél belefér, valakinél meg nem. Ez a partnertől függ. Nálam volt olyan szexkapcsolat, ahol még a szeretlek is simán belefért, bár nem a szó szoros értelmében vett szerelemről volt szó, inkább kedveltük egymást emberileg, de attól még megmaradt a kapcsolat szexkapcsolatnak.
2019. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kb.minden pasi ezt mondta szex közben, szerintem nincs jelentősége.
2019. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kapcsolattól függ, van aki tényleg csak a szerelmének mondja, én meg pl régen az osztálytársaimmal is ezzel viccelődtem, de egyértelmű volt, hogy csak poénkodunk.

22f

2019. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az imádlak szerintem igen, több értelmezése lehet. A "szeretlek" miatt viszont dobtam már szexkapcsolatomat.
2019. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam belefér
2019. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!