Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz vagyok ha olyan nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok ha olyan nők izgatnak akikkel amúgy nem jönnék össze és fordítva?

Figyelt kérdés

Például van olyan nő akire azt mondják sokan hogy fullos, én látom, hogy oké egy csaj, de semmi extra, így nem indít be.

De akik beindítanak, azok akik kicsit el vannak rugaszkodva a 10/10 nő típusától. Idősebb 40-50 es anyukák, nagy cicik, lógós has, vagy a másik véglet szemüveges sovány diáklány. Valamint a rövid hajú nők is. Így ez a 3 ami hirtelen eszembe jutott, de akár mondhatnám a fogszabályozót is, csak lényeg hogy legyen valami "extra" a nőn, vagy mondjam úgy hogy hiba, különben nem índít be.

Pedig voltam már ilyen-olyan nővel is.



2018. dec. 30. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is beindít, ha szex előtt nem fürdik? :D
2018. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az annyira nem,

de ilyen az is ha szőrös, pl. van egy ilyen nagyon jó nő, aztán alul meg tiszta szőr :D

2018. dec. 30. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

tudod, nem annyira kirívó eset ez. nők tízezrei viselnek rövid hajat, van lógós hasuk és cicijük. és van párjuk, akiknek így tetszenek.

bizonyos kor után normálisabb emberek, nem csak a 90-60-90 es paraméterre mennek, fontos a belső, a tulajdonságok, az értékek...és eltörpül némi has vagy lógós cici.

2018. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy az
2018. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!