Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan pasi, aki szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki szex közben szereti lek. Rvázni a partnerét?

Figyelt kérdés

Volt egy ilyen élményem most,és szeretném tudni,hogy ennek mi a lényege. Miért csinálja ezt valaki,mit élvez ebben.

Ilyeneket mondott,hogy "te büdös k..rva,te r..banc"

amikor kérdeztem miért,azt mondta,hogy alázni akar.

Ez miről szól,mert elvileg van érzelem a kapcsolatunkban,szeret, és egyébként nem éreztem eddig jelét semmiben,hogy ne tisztelne.


2018. dec. 30. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt csak a "játék" kedvéért szoktam csinálni, tehát egyáltalán nem gondolom komolyan, amikor valakit lek*rvázok, és csak akkor csinálom, ha tudom, hogy a partneremet is izgatja. Nincs ebben semmi rossz.
2018. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Menne a levesbe, biztos van aki ezt szereti, de nekem nagyon nem jönne be, hogyha még meg is mondja hogy alázni akar akkor meg pláne. De szerintem senki ne hagyja hogy megalázzák és senki ne alázzon meg senkit, mert az egyik legundorítóbb dolog.
2018. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valaki beoltotta egy kis BDSM szérummal,vagy poro csatornán lelt rá erre az irányzatra.

Játsza neked a dominánst. Lesz ez még érdekesebb is.Csak várd ki a végét.

2018. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát bassz.s nekem se jött be. Egyszerűen még túl friss a kapcsolat ahhoz,hogy ez beleférjen,és nem tudom,hogy milyen gondolat van emögött.
2018. dec. 30. 00:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is gáz,hogy alázni akar. Tele van kisebbségi komplexussal az látszik de nekem szar,hogy totózgatnom kell,hogy ezt miért csinálja. Ha már régebben együtt lennénk,és stabil alapokon áll a kapcsolat,akkor még bele is férhet,de így nekem gáz. Most nem tudom,hogy engem nem vesz sz..rba se,vagy mi lehet ennek az oka. Pislogtam szépen mikor elkezdte...
2018. dec. 30. 00:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Valszeg van
2018. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Uh nekem ez nagyon bejön ha egy férfi alázni akar:D 18L
2018. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Dominancia talán
2018. dec. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"tele van kissebbsegi komplexussal". pont ez a lenyege. vhogy erezni akarja az erot amit amugy nem erez, ezert akar teged alazni. vhogy bizonygatnia kell maganak, h o igazi kan es dominans... szanalmas oszinte
2018. dec. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan ezt félre kódolják.. Én is volt hogy amikor volt barátnőm őt is prostituáltnak neveztem, mert annyira felhúzott szexuálisan és érzelmileg hogy a ledér arcát mutatta. Eszembe sem jutott a fizetős lányokra gondolni csak ez egy rövid tömör szó és utána ezt meg is beszéltük.. Szerintem ha engem egy csaj "machó"-nak nevezne én is lehet hogy utána megkérdezném hogy mi van, mert nem vagyok olyan alkat és az igazi macho mondjuk Brazíliában tényleg feleséget és szeretőt tart tehát tuti hogy nem erre gondolt..
2018. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!