Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is rosszul esne ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha egy lány azt mondja hogy sza. R volt a szex?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik alkalmi csaj ezt mondta.

Volt már olyan lány aki élvezte velem. De ez rossz érzés hogy ezt mondta, meg még több bántó dolgot is mondott.


Nagyon keveset szexeltem eddig.

Az zavar legjobban hogy nagyon nehezen tudok ismerkedni, örültem hogy találtam egy lányt aztán így jártam...


2018. dec. 29. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es válaszban van igazság. Ha vkinek az alkalmi kapcsolatban nem fontos a partner öröme, akkor az barátként sem lehet egy figyelmes szerető.

Nem ír konkrétumot, hogy mi miatt volt szar a lánynak. Ha pl. szárazon, előjáték nélkül megdugta, fájdalmat okozott...stb., akkor még örüljön, hogy a lány nem rúgta le magáról.

Szôval kérdező, szerintem gondold át, hogy mennyire volt jogos a kritika, és tanulj belőle.

2018. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek rosszul esne
2018. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%

Adott esetben ez az "alkalmi" nőt is minősiti. Mert hogy jó legyen a szex azt ketten hozzák össze.

Sz@rd le tényleg. Ne agyalj, ne legyen komlexusod.

2018. dec. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%
Szemétség ilyet mondani. Szólt volna közben, ha valami nem jó neki. Vagy mondaná el, hogy mi hiányzott neki vagy mi nem volt jó. Így ebből nem lehet tudni.
2018. dec. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!