Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is rosszul esne ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha egy lány azt mondja hogy sza. R volt a szex?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik alkalmi csaj ezt mondta.

Volt már olyan lány aki élvezte velem. De ez rossz érzés hogy ezt mondta, meg még több bántó dolgot is mondott.


Nagyon keveset szexeltem eddig.

Az zavar legjobban hogy nagyon nehezen tudok ismerkedni, örültem hogy találtam egy lányt aztán így jártam...


2018. dec. 29. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél érte.Nekem volt hogy 8év múlva is felkeresett.
2018. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
elélveztél? elélveztél. na látod. a többit szard le
2018. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elélveztem, nekem jó érzés volt.😀


Csak rossz hogy nem tudok barátnőt találni akivel szerethetnénk egymást, és nem kéne ilyen semmilyen lányokkal ismerkednem.

2018. dec. 29. 23:38
 4/14 anonim válasza:
67%

Hagyj idot,es majd jon a megfelelo akivel igazan jo lesz

Ezekkel a lanyokkal pedig addig megismerheted a onmagad/a tested

Es mire itt az igazi profi leszel:)

2018. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez a marhaság ne vegye az el a kedvedet!!!

A csajok jelentős része verbálisan bántja a pasit, ha szakításra kerül a sor. (persze férfiakra is jellemző ez, de talán kisebb arányban)


Nem vagyunk egyformák! Mindenki másképp éli az életét, ez alól a szex sem kivétel. Nagyon nehéz megtalálni a megfelelő partnert, akivel az ágyban is hasonlók az elképzeléseink, vágyaink, a fétiseink!

A szexualitás fele az agyban dől el, a másik a fizikai része. Aki mindkettő terülten jó, az a csúcs az ágyban!


Olyan nőt keress, akitől tudsz tanulni, aki tapasztalt, tüzes, szenvedélyes, de mindez mellett értelmes és még beszélőkéje is van.


Mint mindent, az ismerkedést, a szexet is meg kell tanulni! Nem megy egyből, nem sikerül jól mindig, ám nem szabad feladni!


Klasszikus, ha nő azt mondja nem volt jó a szex, mond, hogy csak színlelted az orgazmust! :-) A másik verzió, mond neki, hogy ő viszont nagyon profi volt, és sajnálod, hogy ilyen sok férfiből épp te nem tudtad megadni neki, amit szeretett volna. :-)

2018. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Akkor szenvedj.Nekem is mondott bántóakat.

Aztán később mocskolta a kis farkú férjét is én meg rendesen mindig szétkeféltem már érzelmek nélkül.

Sosem élnék vele..Tanulj ebből.

2018. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
#5 Jól írja.
2018. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezd meg legközelebb, ha ilyen van, hogy mi volt benne szar.

És próbálj meg tanulni belőle

De ha meg csak sértegetni akart, ne foglalkozz vele

2018. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondom, hogy jól esne, de alkalminál nem érdekel, ha nekem jó volt... Barátnőnél már erősen zavarna, de akkor azon lennék, hogy miként legyen jó. Bár ilyen panasz még nem volt szerencsére :)
2018. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Te vagy az a 21 éves fiú, aki mindig kiírja, hogy nagyon szeretne már barátnőt és eddig csak "alkalmija" volt? Vagy 25? Mindegy az éveid száma mondjuk, a lényeg, hogy szellemileg és érzelmileg rettenetesen alulfejlett vagy.


Szegénykém...nagyon szeretethiányos ember lehetsz.


Persze kicsit sem sajnállak. :) és még biztassátok is, hogy sz#rja le, hogy a nő mennyire élvezi a szexet vele! Grstulálok nektek, kedves válaszadók. Nekem egyéjszakásom nem volt, de szexkapcsolatom igen. Minden érzelem nélkül szexeltem, de akkor is fontosnak tartottam, hogy a másik élvezze. Persze ez fordítva is így volt, bár én férfiakkal feküdtem le, nem picsogó kisfiúkkal. Meg miért abból indultok ki, hogy tuti a nő volt a s#ggfej? Lehet, hogy a kedves kérdező bedugta, aztán el is ment és sz#rt a nő fejére. Bár ahogy elnézem, erre sok az esély.


Te ostoba, ebből még tanulhattál is volna. Így viszonyulsz a nőkhöz? Remélem neked nem is lesz soha barátnőd. Főleg, hogy elképesztően éretlen vagy. A szüzesség elvesztését a társadalmi elvárásokhoz méred. Képes vagy lefeküdni általad "semmilyennek" titulált nőkkel, csak hogy elmondhasd magadról, hogy dugtál már. Neked nincs eszed.

2018. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!