Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan nő/lány, aki néha gyönyörködik a puncijában?

Figyelt kérdés

Bevallom,én nagyon szépnek tartom és olyan spontán helyzetekben,amikor például meztelen vagyok a fürdőszobában és épp engedem meg a vizet a kádban,akkor néha odavándorol a tekintetem és megjegyzem magamban,hogy milyen kis szép.


Vagy ha leveszem/felhúzom a bugyimat a tükör előtt öltözködés/vetközés közben,akkor is rápillantok.



Más lány is szereti a puncija kinézetét?


2018. dec. 29. 06:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

te nem önimádó vagy,hanem kevered a fogalmakat.

Szóval,ha tetszik magadon a hajad hajmosás és szárítás után és jól esik a tükörben megnézni,hogy "de klassz a hajam" (amit megsúgok,hogy elég sok nő megtesz),akkor már önimádó vagy?



téged se az eszedért dug a pasid:)


Kár volt ezt a felesleges kommentet beírnod.

Elég lett volna annyi,hogy nem.

De azért bizsergett a tenyered,hogy egy másik nőnek szép a puncija és akkor legyen már önimádó.


Értjük.

2018. dec. 29. 13:48
 12/15 anonim ***** válasza:
És azt miért kellett megosztanod, hogy élvezed nézni a puncidat? Ugyanaz. Senkit sem érdekel.
2018. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szóval aki nem gondol úgy a puncijára minden pillantásnál mint te, annak nincs esze...

Én elgondolkodnék kit miért dug a pasija.

2018. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én nem azt írtam,hogy élvezem,nem kell a számba adni a saját gondolataidat.


Én megkérdeztem,hogy más lánynak is tetszik-e a saját puncija és leírtam,hogy milyen értelemben kérdezem, mivel sokan elégedetlenek vele,így érdekelt,hogy van-e olyan,aki abszolút örül annak,ahogy kinéz a nemi szerve.Olvasd el újra a szöveget,vakmarcsa.



Engem ne fárassz a tipikus női irigységeddel,hogyha a másik nőnek szép valamije,akkor fogja be a száját és nehogy kérdezzen,vagy beszéljen róla.Arról nem beszélve, hogy én más nőket kérdeztem, nem pedig a sajátomról.Vakmarcsa.



Ez az én kérdésem,nem tudom feltűnt-e, ráadásul korrektül megfogalmazva és ha tudsz a kérdésre igennel,van nemmel válaszolni,akkor leírod,de a személyeskedést azt melegen ajánlom,hogy otthon a haverjaidon éld ki,ne pedig rajtam.Ismerkedj inkább a punciddal, mert az írásodból az derül ki,hogy nem igazán nézel rá,csekkold meg heti egyszer, hogy megvan-e még.Akkor nem leszel önimádó. Heti kettővel már igen.Vigyázz az arányokra.


Fel nem foghatja az ember,hogy egy ilyen irigy nőben mit lát egy férfi.Bár valószínűleg ezt az oldaladat csak így sunyiban villantod meg, előtte nem.


Értjük.

2018. dec. 29. 14:52
 15/15 A kérdező kommentje:

na,akkor a 13-as és 14-es irigy nő is (annyi van,mint a huzat és hogy megszaporodnak most hirtelen..)miután beiratkozott egy gyorsolvasó tanfolyamra, értelmezze a leírtakat és nézzen magába.



A kérdés nem rólam szól,hanem más nőkhöz,hogy :

nki van megelégedve a puncijával.De le kellett írnom,hogy milye értelemben értem, erről szól a kérdésem, mert ha nem írom le,akkor megint mást képzelnek bele.



Szegény férfiak amúgy...

2018. dec. 29. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!