Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon béna vagyok ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon béna vagyok ha csak alkalmi partnereim voltak 21 évesen és barátnőm sosem?

Figyelt kérdés

Barátnőt szeretnék, de nem találok. Már kezdem feladni. Esélytelennek érzem.


3 alkalmi lány volt összesen.

Sosem gondoltam volna hogy tudok érzelem nélkül szexelni. De jó volt mindhárom, legalábbis nekem :)


2018. dec. 28. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó volt, akkor meg mi van? Valamiért mikdig kell sírni, gondolom csak ezérr csinálod.


És nem tudod, hogy a partnerednek jó volt-e? Érdekel egyáltalán?


És hányszor teszed még fel kb ugyanazt a kérdést? Milyen válaazt akarsz? Hátha jelentkezik valaki barátnőnek? Vagy azt szeretnéd, ha sajnálnának? Vagy mit?

Semmi férfias nincs benned... :/

2018. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen kár lenne feladni, ez az egyik, a másik miért lennél ettől béna? Az se feltételen béna aki egyedül éli le az egész életét, (kivéve ha egész életében próbálkozott...na akkor tényleg béna), ha neked leírásod szerint tetszik az alkalmi, és úgy érzed neked ez elég, akkor hajrá, ha többre vágysz, akkor meg neked kell kezelésbe venni a dolgokat, ezelől nincs menekvés. Sok sikert
2018. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Women are property ***** válasza:
Ezt minden nap megkérdezed?
2018. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon unom már, egyszer esküszöm, csokorba gyűjtöm az összes kérdését.
2018. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Ez még nagyon fiatal kor. Van, aki 40 évesen találja meg az igazit.

Esetleg valami önismereti cucc segíthet, beszélni egy pszichoterapeutával, hátha valamit nem jól csinálsz, csak nem jöttél még rá. Vagy nincs olyan barátod, akivel vagy ennyire bizalmas viszonyban? Egy külső szem sokat segíthet.

2018. dec. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen kár izgulni.

Én 29f vagyok és csak ilyen szexeim voltak.

Lehet, hogy egyszer összejön egy nő, lehet, hogy nem.

Használj ki minden lehetőséget addíg is szexre.

2019. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!