Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaz ha 20 evesen meg mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha 20 evesen meg mindig szuz vagyok? 20/L

Figyelt kérdés

Nem talaltam eddig meg senkit magamnak, akivel el tudnam kepzelni az elsot es egy parkapcsolatot. Nem vagyok valami nagy pasizos tipus..

Ez nagy gaz?

Tapasztalatokat kernek az elsorol! Milyen erzes? Nagyon faj?

Szeretnek elore tisztaba lenni vele!


2018. dec. 27. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem gáz, ma már kincs az ilyen lány. Kivéve, ha egy éjszakásban veszíted el...
2018. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Én 16 évesen vesztettem el , és nem bántam meg azóta sem. Mindig is ez az életkor környékére terveztem, de persze én is vártam volna, ha nem jön el a nagy Ő. Szerelmes voltam, és megbíztam a barátomban, ez nagyon fontos. Szerintem egy kicsit túl van tolva ez a téma, nekem semmi olyan nem történt azon az estén ami meghatározná az elkövetkezendő életemet, vagy ilyesmi amiket néha olvasok, vagy előtte olvastam. Mindenképpen várj szerintem, de ha találsz egy fiút akiben megbízol és nagyon szereted, ne félj belevágni, nem olyan hatalmas dolog.

Azóta is együtt vagyunk a barátommal szóval csak egy fiúval voltam, így biztos nem teljes a tapasztalat amivel szolgálok, de nekem nem fájt annyira mint gondoltam. Persze nagyon benedvesített előtte, az fontos. Az első 10 másodperc a fájdalmasabb de ez is elviselhető, és ez nálam még a mai napig van.

Nekem nagyon romantikus volt, gyertyákkal, pezsgővel és rózsákkal, de még így sem volt olyan, mint a filmekben, ne úgy képzeld el.

2018. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Dettó :)

20l

2018. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%
szűzként csak szűzzel fogok kezdeni..nem gáz 25F
2018. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!