Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 evesen szuz vagyok gaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 evesen szuz vagyok gaz?

Figyelt kérdés
21L es meg szuz eddig nem ereztem senkivel hogy megtennem ujjazas es csiklo izgatas mar volt de meg ugy nem fekudtem le senivel picit felek is fiuk velemeny?
2016. nov. 6. 17:37
 1/10 RRR ***** válasza:

nem

amíg te nem akarod,kívánod ,addig ne tedd

2016. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Rajtad kívül senki más nem tudja, hogy szűz vagy-e. Így nem is lehet gáz. Neked is eljön majd, akinek örömmel adod a szüzességedet és meg is becsüli ezt.
2016. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz!

Elsőre talán válassz egy idősebb, tapasztaltabb, kedves, figyelmes pasit aki nem önző és rád figyelve segít a kezdeti nehézségekben!

2016. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ebbe most nem akarok nagyon belemenni...

És ha szerintem nem gáz, de veled van a probléma, amiért így alakult?

Akkor te most azonnal megdugatod magad valakivel? Vagy szégyenérzeted támad?

Olyanban benne lennék hogy megismerni, és megmondani mi a probléma gyökere és azt megoldani.

De lesajnálni se akarlak és az ideiglenes állapotod miatt dicsőíteni sem, hogy legyél büszke rá.

2016. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem az. Sőt. Most abban mi lenne szégyellni való dolog, hogy nem akartad oda csak úgy hipp-hopp, jött-ment embernek a szüzességed? Semmi. Nem baj az, ha az igazira vársz. Ez soha nem lesz szégyen! Az a szégyen, amit a legtöbb 14-15 éves csinál. Na az szégyellni való.
2016. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Adni.*
2016. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEM.
2016. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez erény, és egyáltalán nembaj, de így tényleg jól válaszd meg :)

22F

2016. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az embereket hülyítő médiára hallgatsz, akkor persze gáznak számít, de ha önállóan belegondolsz a valóságban ez egyáltalán nem gáz, de erény sem. Egyszerűen így alakult az életed és kész. Bármiről is legyen szó, ha azokkal a dolgokkal nem ártasz másoknak vagy önmagadnak akkor az nem lehet GÁZ! A többi agymosottra akik gázoznak össze-vissza nem kell hallgatni, mert azoknak nincs egy önálló, szabad gondolatuk sem.
2016. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!