Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar velem szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a párommal. Az elején minden jó volt, majd az együttlétek száma jócskán lecsökkent. Értem én, hogy ha együttélnek az emberek, egy idő után csökken a szex, de ennyire?

Két hónapja nem voltunk együtt, majd én orálisan kielégítettem, azóta semmi. Ennek is már egy hete. Se viszonzás, semmi. Most komolyan, egy pasinál mindig a nőnek kell kezdeményezni? Úgy érzem, hogy neki jó volt, kielégült, én nem számítok, mert eszébe sem jut.

Nem híztam el, minden más rendben van, nem veszekszünk, csak vitatkozunk időnként apróságokon.

30N


2018. dec. 26. 20:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért nem indít be a barátnőd?
2018. dec. 27. 19:55
 12/12 anonim ***** válasza:
Már nem kíván a párod. Sajnos ez lehet a probléma. Voltam már kétszer hasonló cipőben az exnőim miatt.
2018. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!