Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar velem szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a párommal. Az elején minden jó volt, majd az együttlétek száma jócskán lecsökkent. Értem én, hogy ha együttélnek az emberek, egy idő után csökken a szex, de ennyire?

Két hónapja nem voltunk együtt, majd én orálisan kielégítettem, azóta semmi. Ennek is már egy hete. Se viszonzás, semmi. Most komolyan, egy pasinál mindig a nőnek kell kezdeményezni? Úgy érzem, hogy neki jó volt, kielégült, én nem számítok, mert eszébe sem jut.

Nem híztam el, minden más rendben van, nem veszekszünk, csak vitatkozunk időnként apróságokon.

30N


2018. dec. 26. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg őt is, mert ez nem normális viselkedés hogy nincs viszonzás.. Jah és nem nő ként írom ezt.. Remélhetőleg rendbe lehet hozni a "félreértést"
2018. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Munkahelyi vagy rejtett egészségügyi problémák?
2018. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lassan két éve munkahelyi problémák? Ha beszélgetünk, azt mondja, minden rendben. 😔
2018. dec. 26. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele
2018. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell h mondjam, szerintem már nem izgatod őt szexuálisan.

Jó neki veled, de már nem vonzod. Ez a se veled se nélküled kapcsolat.

2018. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Velem annyit szexelhetnél amennyi jól esik! Ez van ha nem a megfelelő párt választják a nők. esélyt sem adnak másnak aki esetleg megfelelne nekik.
2018. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az biztos hogy nem kíván. az okot kell megkeresni.
2018. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Több minden lehet a háttérben.

Munkahelyi stressz, fáradtság, esetleg egy harmadik (?)..

Mindenképp veszély még vele hogy neked így nem jó és ha ő nem változtat te fogsz.

2018. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.28/N
2018. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, és némi történetbeli különbséggel ugyan ebben a helyzetben vagyok, engem abszolút nem indít már be a barátnőm. 28/F
2018. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!