Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért foglalkozik néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik néhány ember olyan sokat a párja testének milyenségével?

Figyelt kérdés
Ha már addig eljutottunk nem ott kezdem el én sem a férfi pocakját kritizálni vagy a péniszét méregetni. Avagy a pénisz alakját nézegetni. Ami nem tetszik arról beszélünk akár szex közben is. Nem tabu, ha kényelmetlen egy póz vagy semmit sem érzek közben a péniszéből. Beszélünk szex közben is és kihozzuk a maximumot. Ugyanígy, ha percek alatt elélvez nem hallgatok, hanem megkérdezem és beszélgetek vele. Nem megsértődni kellene egyik félnek sem.
2018. dec. 26. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert az embereket nem tanították meg ezért a legtöbbjük nem ért a kommunikációhoz....nem az a fontos sokszor hogy miről van szó hanem hogy hogyan adod elő...akárhogy is legyen azért kényes a téma mert ha ezt elmondod akkor tudod jól hogy a párod szomorú lesz és csökken az önbizalma...megijed...félni kezd hogy elveszít téged mert nem vagy olyan amilyet ő szeretne...alacsony érzelmi intelligenciánál ez általában haragot vált ki a "támadott" félből és ahelyett hogy elhatározna hogy akkor tenni fog valamit...vissza támad, kritizálásba kezd és kezdődik is a veszekedés aminek nincs jó végkimenetele...szerintem általánosságban elmondható hogy ez az egyik ok amiért a legtöbb kapcsolatban a kommunikáció nem őszinte...
2018. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem könnyű jól elmondani és jól fogadni a kritikát.. Az biztos hogy ha együtt vagyok egy lánnyal akkor úgy fogadom el ahogy van..
2018. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!