Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom ennyire mell mániás?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy ez okes e vagy hogymiert csinalja, de mikor vele alszom, csak ugy tud elaludni ha egyikünkön sincs polo rajtam melltarto se es a mellkasan alszom. Nekem ez nem baj de ez elegge fura. Akkor is megker hogy aludjunk igy ha nem is szexeltunk. Van egy mell kremem amit mell feszesitokent irt fel nekem a nogyogyasz mert a csaladomban hajlamosak a nok arra hogy tudjatok ilyen csikok legyenek a mellükön ahogy no. Ezzel a krémmel minden este be kell kennem a melleimet es a baratom konkretan nem hagyja h en kenjem be, mindig o akarja. Meg amúgy nekem elegge erzekenyek a melleim sose szerettem ha fogdosta, nyalogatta, harapdalta az aktualis baratom de a mostani non stop ezt csinalja. Ez normalis? 17 evesek vagyunk mindketten 1 eve vagyunk egyutt
2018. dec. 25. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Mi ebben a fura? Én mindig ruha nélkül alszok és mikor átjön a párom, akkor ő is ruha nélkül alszik velem. Én mondtam neki, hogy aludjon ő is ruha nélkül velem, mert szeretem, őt meg nem zavarja, sőt tetszik is neki.

25F vagyok a párom meg 20L

2018. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

A melleid érzékenyek, sose szeretted ha fogdossa, .... stb!

És ezt te hagyod? Jó ez neked? Meddig fogod tűrni? Gondolkozzál már!

2018. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Mi van??? nekem 4-5 szexpartnerem van. 560-as szilikon mellem, szetbas--szák a mellem, de nem alszom velük. Nem alszom velük. Ha nem tetszik, akkor szólj és helló. Nem normális, nem illetek össze.
2018. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
attol meg szeretem csak ezt nem tudom hova tenni nyilván nem fogom emiatt kidobni
2018. dec. 25. 23:43
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Én is imádom a női melleket, eddig minden barátnőm mellével játszottam, fogdostam, bekaptam, harapdáltam. Szerintem ezen ne akadj fent :)
2018. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

#3

Mi a hímpellér? :D

Te konkrétan az a kategóriás k betűs vagy :D

2018. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az a k betűs kat. vagyok, csak épp hogy én szeretnék az a k kategóriás lenni és mégis a partnereim szeretnének többet tőlem meg szerelmesednek be. Hát bmeg.
2018. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem akarnék tőled többet :D

Max szexkapcsolatot :D

2018. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Normális
2018. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Normális, igen. Párom is mellmániás,sosem tartottam furának h ha nem szexeltünk de simi,petting volt akkor polo nélkül mellkasára feküdjek. én szeretem..de mi lesz veled később? Ha más kanod lesz aki ugyan igy mellmániás lesz,vagy segg mániás. Inkább örülj, h a te melleiddel játszik nem máséval
2018. dec. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!