Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bele merjek menni az alkalmiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek menni az alkalmiba így?

Figyelt kérdés

Neten meg ismertem egy szép lányt aki benne lenne a szexbe. Viszont én tapasztalatlan vagyok, ő már sokat szexelt. Ráadásul a farkam sem valami nagy.

Jó igaz hogy az ő teste sem tökéletes, de félek ezek miatt.

Ti bele mennétek így, 14 centisem van.


2018. dec. 24. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha ennyire bizonytalan vagy, add meg inkább nekem a csaj elérhetőségét, majd én el leszek vele.
2018. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
A méreted átlagos, csak egy hülye nem menne bele ilyen kapcsolatba.
2018. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem értem ezt a méret mizériát. Miért ne mennél bele alkalmi szexkapcsolatba? A 14 centid miatt? Kisebb farkam van mint neked. Mégis három nőt varrok le rendszeresen, úgy, hogy ők hívnak a randira. Ha nem lenne jó nekik, miért akarnak velem szexelni?
2018. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Simmán. Csináld magabiztosan, aztán végre átesel a töketlenségeden :D
2018. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Szép de nem tökéletes a teste? :o
2018. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Persze ,menj bele .Max erről tájékoztasd a csajt ,egyszer úgy is megtudná ,amikor lát.....

És akkor legalább a lány tudni fogja mire számítson .mondd meg neki ,amit ide kiírtál !

L :)

2018. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hm. Ezt én sem értem. Irod, megismertél egy szép lányt, azután irod hogy nem tökéletes a teste. És itt nyafogsz a 14 centid miatt. Ha belemegy a szexbe, mert pl-ul azt mondja nem akar komoly kapcsolatot, nem hiszem gondja lenne a 14 cm. Am mi baja? Mennyi idősek vagytok?
2018. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6# válaszolóval nem értek egyet. Ha előre közlöd, hogy ekkora a cerka, az mit sugall? Azt, hogy bizonytalan vagy. Ki akarna egy bizonytalan sráccal dugni, aki a pö**ével van elfoglalva? Szerintem nem sokan. A méret átlagos, ne parázz, menj bele aztán csapjad neki.
2018. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bele
2018. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy szűz vagy ! De a farkadról nem mondj neki semmit ! Használd ki a lehetőséget ! Gyerünk !
2018. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!