Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fokozhatnám a libidómat? 30N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fokozhatnám a libidómat? 30N

Figyelt kérdés
Privát üzeneteket nem kérek. Van párom és hűséges vagyok.
2018. dec. 24. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy fejben dől el.
2018. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy ilyen kérdéssel nem lehet mit kezdeni. Nulla információ áll rendelkezésünkre, semmit nem tudunk a nemi életedről, a szexuális kultúrádról, sőt, még a jellemedről sem. Így aztán baromi nehéz megmondani az okosat.
2018. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 érdeklődő35 ***** válasza:

Hány éves korod óta szexelsz?

Masztizni szoktál? Mikor kezdted?

Hány éve vagy a pároddal?

Hányadik kapcsolatod?

Korábban minden rendben volt?

Nem nagyon eltérőek az igényeinek? Ha igen, mióta?

Van olyan amit te kívánnál, de ő nem? Ez fordítva is

Mennyi idős a partnered?

2018. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Mivel ezt a kérdést feltetted nem azzal a férfival vagy akinél ezt a kérdés eszedbe se jutna.
2018. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Ezt sose értettem hogy a tökömbe lehet valakinek 30évesen kevés libidója??? Pia drog cigi megy? Mert akkor azt felejtsd el. SPORT na az kell attól lesz ám olyan libidód hogy csak na. Plussz ÉTKEZÉS. Nekem néha akkor is merevedésem van amkkor eszem a jokis csirkerizsemet jokis salátával vagy este a kis túrómat. Ha meg ezek megvannak és még mindig nincs libidód akkor munkahelyváltás ami nem fáraszt le annyira. Bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban nyugodtan írjál...(csak ne nekem):DDD
2018. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hány éves korod óta szexelsz?

15 voltam az elsőnél.


Masztizni szoktál? Mikor kezdted?

Változó, van, hogy hetente, de volt, hogy másfél évig sosem (ekkor terhes voltam és szoptattam).


Hány éve vagy a pároddal?

5


Hányadik kapcsolatod?

Szex terén 5. + volt 2 ember akikkel csak orál volt. Ezen kívül volt sok petting pl. bulikban.


Korábban minden rendben volt?

A terhességem előtt nagyjából igen. Másfél éves a gyerek. Előtte heti 1-2-re voltunk beállva.


Van olyan amit te kívánnál, de ő nem? Ez fordítva is

Utálta az előjátékot, de már az is van.


Mennyi idős a partnered?

35

2018. dec. 24. 00:35
 7/14 A kérdező kommentje:

Gyeden vagyok itthon kicsi gyerekkel.

Se pia, se cigi, se drog.

2018. dec. 24. 00:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.Feleségem mindig fáradt volt,fiatalon is.

Nekem meg három műszak,edzés sok tonnával és utána végigutaztam a várost randi,állt a farkam és ő volt a fáradt.Nyaralás alatt is,23évig bírtam.

2018. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Te már kifutottál.
2018. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

azt mondom, hogy a hormonok. Én a kicsi 3 eves koráig havi egy szexet is alig kívántam. Nyilvan a dolog több összetevős. A férjem azért többször akarta volna, de nem szakadt bele abba, hogy meghóditson az ágyban,nem fektetett plusz energiát a dokogba. Csak egy "dugunk?" - ra futotta, amire nyilvan nem volt a válasz, mert nem aljzott fel... El is hiztam mint az állat, ami csak még rosszabbat tett a szexualis életünknek.

Aztán jött egy idegen férfi....

Belőlem meg feltört a szexualitás. Rajottem, hogy nem vesztettem el a vágyat,akarom,jó ez, kell nekem. A szex nem egy szükséges rossz, hanem élvezhető játék. És ehhez kellett egy másik férfi...

Közben férj nem birta velem felvenni a tempót. Nyustoltem, könyörögtem, magyaráztam, de neki nem volt inditorugo, én meg kevés voltam. Aztán megtudta a masik férfit. Ez lett az inditorugója. Azóta isteniek vagyunk az ágyban együtt. Imadom és remélem ő is imádja.

2018. dec. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!