Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már valakinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már valakinek, amikor ciki helyzetben felállt a farka?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például iskolában tanár előtt, vagy orvosnál...

2018. dec. 23. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Közös zuhanyzóban
2018. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan fiú/férfi, akivel ne fordult volna elő, főleg a kamasz éveiben.
2018. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Ciki helyzetben még a kőkáró is lekonyul, ti nagy ostobák!
2018. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
És olyan lány van errefelé, aki orvosnál felizgult? Szívesen olvasnám a történetét!
2018. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Igen, többször is.

Előfordult 15 éves kivizsgáláson, amikor a doki a farkamat vizsgálta. Dúltak a hormonjaim, mert le kellett vetkőznöm más emberek előtt. Férfi volt, amikor látta, hogy elvörösödtem, halkan meg is jegyezte, hogy nincs mitől tartanom, előfordul az ilyesmi. :)

Illetve most 2 hete voltam síelni sulival, és a kb 60 éves tanárnő bejött a szobába reggel ébreszteni. Reggeli merevedésem volt és egy boxerben aludtam és a takaró csak félig volt rajtam. (A farkamnál pont nem, gondolom forgolódtam éjjel). Ez a fiú szobatársaim között egyáltalán nem lett volna ciki, de az ébresztéssel nem számoltam. :D


17/F

2018. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Én lány vagyok, de egyszer suliból sétáltam buszmegálló felé fiú osztálytársammal. Szoknyában voltam és szeles idő volt. Hát mikor, ha nem akkor esett ki a kezemből a telefonom.. Ahogy lehajoltam pont belekapott a szél a szoknyámba és úgy fellibbentette, hogy szerintem az egész hátsóm ki volt egy pillanatr pont a srác felé. Utána egészen a buszra felszállásig láttam, hogy ágaskodik neki. Borzasztó ciki volt szerintem mindkettőnknek, bár engem később már izgatott a dolog.
2018. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Én is lány vagyok de fiú osztálytársaimmal történt már ilyen.

Atlétika edzésre jártunk, suli vége felé volt, meleg volt. Kint voltunk a pályán és levettem a pólómat, egy sportmelltartó volt rajtam, véletlenül rápillantottam az egyik osztálytársam gatyájára és....

Aztán volt olyan, hogy előadás volt a suliban, mivel minket fiúkat és lányokat egy öltözőbe tettek a helyhiány miatt ezért muszáj volt ott öltözni. Én egyébként nem vagyok egy szégyenlős tipus. Levettem a gatyámat és ugye úgy voltam vele, hogy a strandon is ezt látják. Szvl az egyik legjobb fiú haveromnak felállt. Érdekes volt. Nem vettem túl komolyan, főleg tini korban nem kell a fiúknak sok ahhoz, hogy felálljon nekik.

2018. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó vagyok, javítok:

Minket, a lányokat és fiúkat.

2018. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
nekem a buszon szokott mindig,a rázkodástol vagy nem tudom :) es volt hogy tömve volt es csak ugy tudtam leszállni,hogy a merev dakom nekinyomtam egy helyes srac popsijahoz,mert nem fértunk el :D
2018. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Én is nőként írok, a gyerekemmel nem egyszer fordult elő a társaságomban. :-D
2018. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!