Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti melyiket választan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tökéletes arcú, alakú nőt, aki tényleg minden szempontból gyönyörű számotokra, viszont az ágyban olyan “fadarab” típus és személyiségre túl komoly, nem az a tipikus jófej csaj

vagy

átlagos/szürke egér arc, nem vonzó alak (nem írom, hogy túl kövér/sovány, mert mindenkinek más tetszik, szóval csak képzeljetek el egy nektek nem tetsző alakot), de bevállalós az ágyban és kedves, vicces személyiség.

Melyiket választanátok a kettő közül? A kérdés csak elméleti.


2018. dec. 22. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt trophy wife-nak.
2018. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag szürke!

Harminc éves tapasztalatból mondom.

2018. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre az elsőt, komolyra egyiket se. Az elsőt azért nem választanám, mert hiába a külsőség, ha belsőleg és szex terén nem passzolunk hosszú távon. A másodikat azért nem, mert lehet jó fej, de ha nem tetszik, nem érzek semmi szexuális vonzalmat irányába, akkor ugyan úgy semmi értelme a kapcsolatnak.
2018. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyiket sem.
2018. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Első.
2018. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Rockarc ***** válasza:
100%

Az elso a szemlyisege miatt kiesik. A masodik eseteben kerdes, hogy mit jelent a nem tetszik. Ha nem uti meg azt a noieseg mercet, ami meg hat ram, akkor ot sem.


Tudom, hogy elmeleti kerdes, de hiaba kulonboznek a valtozok, ha az egyenlet ket oldala megis ugyanazt eredmenyezi. :)


42F

2018. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a jófej csajokat, számomra taszító, nem érzem magam jól az ilyenekkel, nekem a komolyság ami vonzó, és ha jól is néz ki akkor főnyeremény, aki meg jól néz ki az nem fadarab, kihasználják az ösztönei a jó genetikáját. Szóval minden tekintetben az első.
2018. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt. Én bírom ha én irányítok.
2018. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!