Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Melyik esetet választ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik esetet választanátok?

Figyelt kérdés

1. eset: a no kotoz meg teged, ezzel ala vetve magad

2. eset: megkotozod a not, ezzel ala veti magat


Melyik vonz, melyik nem? Esetleg mindketto? Indokoljatok is:)


2018. aug. 1. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

2


De ah az elsőre adódna lehetőség sem utasítanám vissza.

2018. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1
2018. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Engem egyik sem izgat.

De az első eset izgat a legkevésbé. Gyűlölöm a kiszolgáltatottság érzését és bizalmatlan is vagyok. Nem kell konkrét dologra gondolni, hogy lenne egy konkrét adott dolog amitől félnék. Ez általános bizalmatlanság az emberekkel, különösen a nőkkel szemben.

A második eset se vonzó számomra. Ha nagyon dominálni akarnék, akkor inkább én fognám közre a két karját a csuklójánál a jobb kezemmel. De még erre se nagyon van indíttatásom. Ez a kikötözés számomra mesterkélt és esetlen dolog. Meg bármi kicsit extrémebb dolog is megesett, vagy megesik az nem megtervezett és nem olyan, hogy agyal rajta az ember. A pillanat heve hozza magától.

31F

2018. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Mind a kettő izgató lenne ! Jó adni es kapni kölcsönösen !
2018. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Kizárólag a második jöhet szóba. Azonban nem rajongok a kötözésért (bondage) sokkal inkább a fegyelmezés (discipline) az amiért rajongok. Tehát domináns vagyok akit a kötözés mestersége nem igazán izgat, csináltam már, de némileg olyan érzésem van, hogy nem egyenlőek a feltételek, és nem én dominálom őt, hanem a kötél fojtja el az alárendeltet és nem pedig az én személyiségem az ami betöri őt.


A BDSM nyelvén én sokkal inkább "Brat tamer" vagyok, magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a csintalan rossz kislányt idomítom és megnevelem.

Nem öntelt mód, hanem játékosan:) Tehát nem vagyok öntelt és igazán szadista sem.

2018. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%
2,jobb ha a kezedbe veszed a dolgokat :P
2018. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
2. Egész nap nyalnák.
2018. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. Érdekel a női dominancia.
2018. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő!
2018. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!