Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy el?

Figyelt kérdés
A barátom 30-40perc szopas utan sem megy el, meg elovaladekbol is neha jon neki de az is minimalis.. o azt mondta h sokaig birja. Igaz lehet ez vagy nem kivan?

2018. dec. 20. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Enis sokaig birom de ha olyan csaj csinalja akit nagyon kivanok es mindent belead akkor egyszeruen nem lehet birni ha elengedi es atadja az erzesnek magat az ember..
2018. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is elég sokáig bírom, szopástól nehezen megyek el, legalábbis eddig 1-2x volt olyan, hogy a csajnak meg volt az a technika amitől perceken belül


ettől még kívántam akartam, csak nem volt elég inger

2018. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is legalább addig kéne szopnia, hogy elmenjek és úgy, hogy erőlködöm, hogy sikerüljön. Úgy értem erre nem volt példa, de arra szinte mindig, hogy ő már készen van és nekem próbálná befejezni szájjal. Onnantól számítva 10 perc volt a rekord, de átlagban 20 percig kéne még csinálnia. Legtöbbször abbahagyja inkább. Őszintén a probléma, hogy nem úgy csinálja ahogy kéne. A technikája sem a legjobb, meg úgy fordul, hogy semmit se lássak, így nincs semmi vizuális inger, illetve teljesen némán tolja. Ez kb. olyan mintha valaki járkálna csak úgy és közben verné. A büdös életben nem lehet attól elmenni, hogy csak valami fizikai inger van és az sem éppen a legjobb.
2018. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom nekem 10-15 perc után elkezd fájni az állkapcsom mint az állat.

Hogy bírod 40 percig csinálni??

2018. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet hogy sokáig bírja de elég ritka az, hogy nem megy el 40 perc után sem.


Ha saját magad kívánatosnak tartod, ő is annak fog tartani téged és el fog menni elég könnyen. :)

2019. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!