Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig fáj, a szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fáj, a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Ha valaki -lány- még szűz. Csak a behatoláskor, vagy az egész első aktus?

Lehet, hogy nem csak először, hanem utána következő pár alkalom us fáj? Meddig fáj?


2018. dec. 19. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó! Van aki észre sem veszi,de van olyan akinek csak többedjére szakad csak át.

Ez vonatkozik a fájdalomra is.

Nagy előny ha a partner figyelmes és türelmes.

2018. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fajt az elso aktus, majd utana jo par alkalommal is meg fájdalmat éreztem, talan olyan 10alkalom utan mar nem fajt.
2018. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalom nálunk kb. 5 percig tartott, mind az 5 percet végig szenvedtem és fél órának éreztem, sírtam, annyira fájt. Nagyon véreztem. Pedig rendesen felizgultam előtte. Utána nagyon sokáig nem csináltuk mert traumaként éltem meg. Kb. 3-4 hónappal később újra próbálkoztunk, akkor már nem fájt annyira de még mindig nagyon-nagyon kellemetlen volt, kb. 5-8 alkalom után kezdtem el élvezni
2018. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első egyuttletkor csak az első pár másodperc fájt, hiába izgatott fel nagyon a párom. Utana már jó volt nem fájt. Viszont az első alkalom után még kB a 10-ig éreztem valamennyire fájdalmat a behatolásnál.
2018. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyan úgy, ahogy a 4-es. Kivéve, hogy a fájdalom elmúlt, és úgy elzsibbadtam, hogy alig éreztem valamit, nem élvezetem egyáltalán.
2018. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt, de nem is volt túl vastag az első. Kb fél éven keresztül rendszeresen szexeltünk, utána lett egy párom, akinek bár rövidebb, de vastag farka volt, vele az első kicsit kellemetlen volt, utána már vele sem fájt. Amúgy mi az első szerelmemmel nagyon sokat pettingeltünk az első szex előtt, hónapokig. Biztos sokban befolyásolta ez, hogy már ujjal járt bennem, felfedeztük egymás testét...
2018. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elveszítettem akkor az első1-2 perc volt kellemetlen de az sem fájt, utánna már élveztem pedig az akkori barátomnak elég nagy mérete volt, de figyelmes és türelmes volt es ez a legfontosabb.
2018. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!