Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Jártatok már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Jártatok már úgy, hogy jót szexelhettetek volna, de erényövbe voltatok zárva?

Figyelt kérdés
Mit szólt hozzá a nő?
2018. dec. 18. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen..a játék része volt:)
2018. dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Öcsém.....
2018. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
A középkorban sok gazdag nő járt így.
2018. dec. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Az erényöv miatt mindíg úgy alakítom a beszélgetést egy idegen nővel,hogy ne szex irányába menjen a "kapcsolat". Egyszóval nem hajtok rá ha tudom,hogy nem tudom megdugni.
2018. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Soha. Nem vagyok retard.
2018. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Volt ilyen pasim

Ki röhögtem meg rúgtam fel pofoztam és leköptem

Ez után mehetett wc-t pucolni


Félre értés ne essék nem vagyok ekkora paraszt Ő ezt élvezte és kérte is...


24N

2018. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Még nem, de érdekel a dolog

25F

2018. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A nő nem szólt hozzá semmit mert nem tudta meg de nekem nagyon frusztráló volt.

Úgy történt hogy volt egy barátnőm akivel kipróbáltunk sok mindent a bdsm-ben, így az erényövet is. Persze vele is gyakran volt, hogy húzta az agyam, és azt hittem h szexelhetek egy nagyot aztán mégse, de persze ez az ő döntésén múlott olyankor.

Aztán sajnos szakítottunk, és az erényöv is bekerült egy dobozba, amit aztán fél év után elővettem, és saját szórakozásra hordtam néha. Néha így mentem szórakozóhelyekre vagy házibuliba. Izgalmas volt, hogy (akkorira már rendesen kigyúrtam magam) tapadnak rám a csajok, és nem is sejtik h mi van odalent.

Aztán egy alkalommal, egy házibuliban, volt egy csaj akivel összejöttem, de már ismertem régebbről, és tetszett. Kicsit sokat ittunk, és bementünk egy szobába, ott elkezdődött a smárolás, és akkor jutott az eszembe, hogy bassz . us az erényöv rajtam van. Gyorsan arrébb raktam a kezét nehogy megtudja. Kimentem a wcre azon gondolkozni, hogy kulcs nélkül le tudom-e szedni, ami persze esélytelen, és igencsak frusztráló érzés volt, mikor visszamentem, már elmúlt a varázs. Egyébként egy nagyon jót dumáltunk utána a csajjal, és majdnem lett randi is később, csak hát ő külföldön tanult, úgyh ez egy egyszeri alkalom volt, amit elszalasztottam.

Azóta se tudom h bánom-e vagy nem, mert pont amennyire frusztráló annyira volt izgalmas élmény.

2018. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En 80% ban nem veszem le az erenyovet. Igy en elvezem a kenyeztetest.
2019. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!