Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szűzként mire vágytok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szűzként mire vágytok, mire gondoltok, mit szeretnétek először?

Figyelt kérdés
A dugást, nyalást vagy a dugást?

2018. dec. 16. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Beszélgetést, ismerkedést. Aztán, ha úgy alakul, csókot, érintést, simogatást. Aztán jöhet az ujjazás, nyalás és a többi. De ehhez több hónap kell.
2018. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem cirógatást, csókot, nyalást. Csak nem merik vállalni, vagy félnél attól, hogy "akkor már" más is lesz. Pedig a petting maradhat petting ;-)


Ezt tapasztalt pasiként mondom.

2018. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Én egyetértek az elsővel :) Nyilván nem arra vágyok (pláne nem szűzként) hogy azonnal megdugjon. Előtte fontos a bizalom kialakitása, ismerkedés szakasza. Mert sok lánnyal ellentétben én nem egy f.sszal akarok szexelni, hanem a férfi személyisége is érdekel, hogy egyáltalán valamivel megfogjon. Legalább egy baráti szimpátiának ki kell ahhoz alakulnia, ha nem is leszünk szerelmesek, hogy hozzám érhessen olyan helyeken is...nem, hogy megb...szon :D Az csak a kiváltságosaké. ;) 18L
2018. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
#3. Normális lányok még baráti szimpátia szintjén sem tapiztatják magukat.
2018. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
4-es, hallottál már a barátság extrákkal-ról? Sokkal könnyebb belefogni úgy a szexbe, hogy már haveri szinten kedveli és ismeri a két fél egymást, nem kell hetekig, hónapokig felépíteni hozzá egy párkapcsolatot, ami amúgy is törékeny és instabil az elején, így az első szex is kényes dolog benne. Én is haverommal vesztettem el, semmivel se volt rosszabb, mintha aktuális pasimmal történt volna.
2018. dec. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
#5: Hallottál már arról,hogy a barátság és a barátság extrákkal nem ugyanaz? 😉
2018. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális kapcsolatot, olyan pasival akiben annyira megbízom, hkgy felavathassa a testem. A szexen belül pedig kezdhetünk kölcsönös orállal, aztán ha az klappol akkor lefekhetünk 1-2 hónap múlva:) 20N
2020. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok már szűz, viszont egy 4 évig tartó kapcsolatban veszítettem el, és borzasztó volt, ha most visszamehetnék az időben ezt biztosan megváltoztatnám. Szerettem a fiút, ő is szeretett engem, de valahogyan nem működött a kémia úgy ahogy annak kellett volna.

Neki is én voltam az első.

Konkrétan sosem volt előjáték és nem tudom naiv voltam és úgy gondoltam jó ez így.

Ha visszamehetnék én egy ideig nem is szexelnék, csak petting ahogy fent is említette a srác. Megismerni egymás testet, kinek mi és hogyan jó. Cikinek éreztem erről beszélni és beletörődtem, hogy ez van.

2021. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8! Igazán sajnálom! Barátnőkkel nem beszélgettetek erről, hogy ennek nem így kellene működnie?
2021. ápr. 11. 10:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos, akkor még nem beszéltünk a barátnőimmel ilyen témáról. Úgy gondoltam, hogy ez van, ezt kell elfogadom. De már tudom szerencsére, hogy nagyon nem volt okés, szerencsére ki tudtam szállni a kapcsolatból, de nem volt könnyű, mert szerettem, de ez négy év után sem változott sajnos.
2021. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!