Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha szűzként nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha szűzként nem maszturbálok?

Figyelt kérdés

Mindenki irja, hogy normalis ha masztizol, mindenki csinálja. De mi van ha en nem csinálom? A legtöbb szűz ismerősöm is maszturbál. Velem van a baj?

(Lány vagyok)


2018. aug. 9. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csinálod. Feltehetőleg még nincs vágyad nem bizsereg a puncid. Majd ha igen, akkor te is fogsz. Egyrészt, hogy átéld az orgazmust, másrészt, hogy megismerd magad
2018. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem kötelező, semmi bajod nem lesz, ha nem csinálod.
2018. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok, ritkán szoktam csak de nem nyúlkálok magamhoz, van hogy már néha bizsereg 😃
2018. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azért nem csinálod mert nem érdekel az nem baj. Ha azért nem mert nem ismered akkor meg kéne ismerned. Ha azért nem mert negatívan gondolsz rá akkor veled van a baj.

35F

2018. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez egy kicsit fura én majdnem minden nap masztizom már 2ujj tág vagyok és próbáld ki mert jó érzés
2019. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!