Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy mindössze 9 cm hosszú,2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mindössze 9 cm hosszú,2 cm széles farok mire lehet jó?

Figyelt kérdés
Elég apró a péniszem, ami aggaszt. Még ellehetne talán viselni ezt a dolgot, de mivel hatalmas a libidóm, így állandóan a szexen jár az eszem, viszont így, ilyen paraméterekkel felejtős, hogy valaha is lesz részem benne. Ez egy ördögi kör...
2018. dec. 15. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Az ujjad kb 5-7 cm és alig 1 cm "vastag"

Azzal is lehet orgazmust okozni

Van még kérdés?

24N

2018. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát annyit vigasztalásul hogy láttam egy osztálytársamat 8ban a zuhany alatt és kisujjnyi volt neki.

Nekem valaki írt hogy 8ról 13ra növelte péniszpumpával idősen 60évesen.

+jelqing excerise fiatal vagy nekem 5-6centit nőtt a behatolási hosszam legalább 20-28éves koromhoz képest még 36évesen is vékonyabb volt mondjuk 3centi


Valami eszembe jutott fiatalon állandóan fehér foltok voltak a körmeimen


Cinkhiány a férfiasság egyik építőköve hiányos lehetett

mivel súlyzóztam szedtem kiegészítőt,vitaminokat a sport kerékpározás is megnöveli,lehet ez is az oka hogy jobb lett.

Indiában valami injekciókúrával megnövelték egy felnőtt férfiét.


Ezt olvassátok el

[link]

2018. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyébként volna egy pár kéretlen szavam a gyerekorvos vonatkozásában hogy senki sem figyelt rád és nem segített.Menj andrológus doktorhoz olvass utána,hátha segít.
2018. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 alonelyman ***** válasza:
Menj prostihoz, ott nem kesz gond és legalább szexelsz egy jót
2018. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!