Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők miért nyelik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők miért nyelik le inkább a spermát, mint a fiatalok?

Figyelt kérdés

Voltam egy 40, egy 37, egy 36 és két 28 éves nővel az évek alatt. Egy kivétellel mind lenyelték a spermát orál végén.


Ehhez képest a 18-huszonpár éves lányoknál ez az arány inkább olyan 10-ből 2-3 körül van.


25/F


2018. dec. 10. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Mert 40 felett már kell virítani és bedobni mindent, h legyen szex, hiába nő az illető. Egy 20 éves kiscsaj ha csak fekszik mint egy bot és várja a kényeztetést, az akkor is minden nap 5 hapsival dughat :D

Meg a kiéhezettség..

2018. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem azt tapasztaltam, pont fordítva, de lehet nem ugyanahhoz a nőkhöz járunk :)

A fiatalabbak bevállalósabbak, inkább lenyelik és engednek meg extra dolgokat is. Az idősebbek prűdebbek.

De mondom, lehet más körökben mozgunk.

2018. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Talán kevésbé finnyásak. Meg szerintem régen jobban divat volt. Én fiatalabb koromban is le szoktam nyelni, meg barátnőim is.37N
2018. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Hallod, én meg voltam egy 33 évessel múlt héten és multi orgazmusa volt!

ERGO! Minden 33 éves lány képes a multi orgazmusra!

2018. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Egy érett nő már másképp áll hozzá.

Pont hogy egy fiatal szopik azért, hogy bizonyítson, de közben azon jár az agya, hogy milyen megalázó.

Ezzel szemben egy érett nő azért szopik, mert jól esik neki is.

2018. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%
Mert az idősebb nők kevésbé finnyásak, több dolgot tapasztaltak, ami edzette a gyomrukat. Pl. főzéskor libát beleztek, a kisfiúk a szájukba pisilt vagy az arcukba fosott pelenkázás közben stb.
2018. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom eddig nekem csak 26 28 éves nyelte le. Meg 2 20 éves :D.
2018. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen hülyeséget!
2018. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem végeztem felméréseket, de azért voltam már néhány nővel, hogy mintákat vegyek észre (angolul pattern, ez így jobban érthető). Aki volt már akár 20-40-60 nővel az életében (vagy nőként férfiakkal), az észrevesz ilyen általánosságokat. Kösz a kérdésre rendesen válaszolóknak.


2. Te tudnál mondani arra példát, hogy "milyen fajta" fiatal és "milyen fajta" idősebb nőkkel voltál, ha nálad ellentétes a dolog? Szocioekonómiai, kulturális hátterekre értem.

2018. dec. 10. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az,hogy minden nő lenyeli de ahhoz nem 1 napos ismeretség kell.Egészen a 18-tól a 70 évesig mind lenyelte és volt amelyik szopás közbe élvezett el.Nagyon sok nő szeret szopni amint térdel előtted és a szép szemeikkel néznek fel rád. Bíztatást várnak olyankor és perverz mocskos szavakat. Többnyire ez a tapasztalatom attól függetlenül,hogy közelebb vagyok a 60-hoz.
2019. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!