Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok az olyan pasikról, akik maguknak valók?

Figyelt kérdés

Nem járnak baráti gyülekezetekre, otthonülősek, nem szeretnek kimozdulni, nyaralni, plázázni, egyszóval amit a nők szeretnek.

Egy ilyen pasi eleve kizárt nálatok?



2018. dec. 9. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Messziről kerülöm az ilyen embereket.
2018. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha semmit sem szeret, akkor kizáró ok. Nem kell bulizni, de ha antiszociális, akkor minek??
2018. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Én elkerülném messziről
2018. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is magamnak való vagyok, de nem ilyen fokon. Kissé aszociális vagyok, ez tény, viszont az itthoni szórakozásom, rajzolás, írás, olvasás, varrás, festés, filmezés, zene hallgatás és a többi megvan. A kérdésben szereplő fiú/férfi miket csinál otthon? Az sem mindegy. Attól, hogy nem szeret kimozdulni, pl.: mozoghat, általam felsoroltak, akármi... Viszont ha csak nyomja a gépet és játszik, na akkor szerezzen egy kényelmes hintaszéket amíg a nagy Ő-re vár. Én is asszoc, vagyok, mégsem jönnék össze egy ennyire zárkózott emberrel. ^^'
2018. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szexet szereti legalább?
2018. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, nálam kizárt, mert ha nem szeret semmit sem csinálni csak otthon lebzsel, és szinte magába van fordulva akkor az én hangulatomat is lehúzzná.
2018. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok, amíg meg nem ismertem, én magamnak való nő vagyok, de lehet ezt a dolgot másképp értelmezzük.
2018. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem pontosan ilyen, én is ilyen vagyok, imádunk napokig csak otthon ülni és egymással szórakozni, filmezni, gépezni, aludni. Jó dolog. Persze aki nem ilyen, annak kínszenvedés lehet. Sokan kérdezik tőlünk is, hogy de hát miért nem megyünk sehova? Azért, mert egész egyszerűen semmi sem tud jobb lenni, mint kettesben nevetgélni,lustizni.
2018. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet valaki bármilyen, nincs baj az otthonüléssel.
2018. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nyaralni sem szeret, akkor igen...
2018. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!